Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 13 10
Call-Girls 67648
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Στο σωμα το μονο που θα ηθελα παραπανω φυσικα ειναι τα βυζια, σιγουρα δεν ειναι δυαρια αλλα απο καθε αλλη αποψη ειναι απολυτα ομορφο. Το προσωπο ουδετερο για μενα αλλα τα ματια με ομορφο χρωμα. Η νεαρη ειχε καλη διαθεση μαζι μου, ισως καποιο καλο νεο της ηρθε και τελος παντων με αυτα που μου προσεφερε εμεινα σε μεγαλο βαθμο ευχαριστημενος. Οπως και οι υπολοιποι συναγωνιστες την βρηκα καπως δυσκολη σε καποια πραγματα, με το δικιο της και μη. Στα φιλια παντος δεν λυθηκε και μονο για ελαχιστα δευτερολεπτα υπεκυψε και πηρα το φουλ γλωσσοφιλο. Για την επικοινωνια οτι εχει ειπωθει ισχυει. Σαν κορυφαια στιγμη στην πιπα ηταν οταν με κοιταζε στα ματια, απο τεχνικη μετρια εως καλη και οχι κατι περισσοτερο. Το στενο μουνακι μου αρεσε πολυ και ακομα περισσοτερο το οτι βαζει πολυ λιγο τζελ. Η συνεδρια μας ειχε δυο χυσιματα και επειδη δεν ειναι ευκολο σε μια ωρα συνεπαγεται οτι συνολικα εγινε καλη δουλεια. Τα στησιματα ηταν πολυ καλα, οτι καλυτερο κανει κατα την γνωμη μου. Η συμμετοχη με μερικα βογγητα που δηλωνανε μια μετρια δυσκολια αλλα κανενα αλλο παραπονο παρολο που οι στροφες ανεβηκαν σημαντικα.
Συνολικα ηταν λιγο συγκρατημενη αλλα την συγχωρω προσωπικα γιατι ακομα δεν ειναι αρκετα εμπειρη στην δουλεια.
Οσοι ομως εχουν κατι με τα μοντελε κορμια εδω πρεπει να αφιερωσουν μια ωριτσα, δεν θα βγειτε χαμενοι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Διαγραμμένο μέλος 185569
Προμότορας
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
230
Likes:
4.802
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, xagnostos2006, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού