Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 9 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 23622
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Επικοινωνία με το γραφείο γρήγορη και κλείστηκε.

Λέα... πρόσωπο αρκετά διαφορετικό με λίγο πιο φουσκωμένα χείλη(4η φωτό καλύτερα), σώμα φωτιά για τα χρόνια.... Βυζί μικρό και φυσικό, βασικά όλα εκτός από τα χείλη όπως φαίνεται.
Βάλτε 5 + στα χρόνια που γράφει. Αγγλικά αρκετά άνω του μετρίου όπου μπήκε με ωραία διάθεση, κάναμε το χαβαλέ μας κλπ κλπ.
Η τύπισσα είναι συνειδητοποιημένη σε αυτό που κάνει χωρίς αμφιβολία. Ξεχάστε τα πολλά φιλάκια και αγκαλιές. Δεν κάνεις έρωτα τόσο μαζί της όσο γαμήσι καθώς ήταν δεκτική σε πολλά και αν κάτι δεν της αρέσει στο λέει.
Σόσιαλ πολύ καλό, μου ανέβασε ακόμα περισσότερο τη διάθεση αν και ήθελα κανά αματούρι.

Πίπα μαεστρική, με φτύσιμο... σάλιο και προσπάθεια για DT και για αυτό τη βοήθησα και εγώ αρκετές φορές. 69 άλλο πράγμα... το μουνί είναι καλοδουλεμένο με τα χείλη να κάνουν παλαμάκια όταν τα γλείφεις.
Τελείωσε και με έλουσε με τα υγρά της. Πίπα ξανά, πλαστικούρα και ανέβασμα. Έδωσε πόνο σε μερικές στάσεις και εγώ μαζί της.
Στα 4 πανέμορφη θέα με τη κωλάρα της... μακάρι να ήταν λίγο μεγαλύτερη. Ξαπλωτό και τελείωμα στη πλάτη της. Τα πήρε όλα και τα σκούπισε μετά.

Ντουζ από εκείνη και εμένα, σόσιαλ για 5 λεπτά και έξω και αυτή.
Για το κορμί επιβάλλεται μία επίσκεψη και για το χαρακτήρα. Με πείραξε που δεν άφησε πολλά φιλιά στο λαιμό.

Ενημέρωσα το γραφείο και πάμε στην επόμενη.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 20, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
redb
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
18 Αυγ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
144
Likes:
12.483
Πόντοι:
24.331
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Bisha, mancunian1986, piko και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Σεπτεμβρίου, 2023
Την έχω συναντήσει δύο φορές την πρώτη ήταν πολύ καλή (ορεξάτη) στο ρόλο της.
Την δεύτερη δεν ήθελε φιλιά, δεν ήθελε 69, οτιδήποτε άλλο γαργαλιόταν στο 40λέπτο αποχώρησα, αποδεχόμενος την ήττα.
Γενικά είναι ή του ύψους ή του βάθους.
22 Σεπτεμβρίου, 2023
Αν έχει πολλά ραντεβού την ημέρα, θα κουράζεται.. πάρτε την νωρίς... για μια φορά αξίζει
23 Σεπτεμβρίου, 2023
ωραιο κριτικη θα δοκιμαστει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3