Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
5.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
3.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Θα ξεκινησω με μια επισημανση προς τους συναγωνιστες, για κατι που βλεπω συχνα. Οι κοπελες που ειναι πολυ αδυνατες και φερνουν τα γραφεια ειναι ελαχιστες και υπαρχει μια μεριδα πελατων στους οποιους αρεσει αυτος ο σωματοτυπος. Δεν θα δειτε σε καμια κριτικη μου "στειλτε την για αδυνατισμα" "παλι μια απο τα ιδια" η οτιδηποτε σχετικο. Ξερω και βλεπω πανω κατω τι θα παρω απο πριν, ειδικα οταν υπαρχουν και βιντεο.

Περι συναντησης με Starla, οπως καταλαβατε ηδη, για τα γουστα μου το κορμι ειναι 10. Προσωπο συμπαθητικο και ακολουθησε σε οτι ζητησα...το θεμα ειναι το πως...

Δεν ξερω αν ηταν νυσταγμενη ( το ραντεβου εγινε αργα) η παιχτηκε κατι αλλο... αλλα σε ολα της κινουνταν με αργους ρυθμους, χωρις ορεξη η δυναμη και με το ζορι να πει καμια κουβεντα. Πιπα, αεροπιπα κυριολεκτικα, φιλι μονο χειλη, δεν πιεσα για γλωσσα. Cow ηταν η καλυτερη της σταση, ανασκελα δεν μπορουσε να σηκωσει ουτε ποδια, στα 4 δεν εριχνε κορμο χαμηλα με τιποτα, ορθια με το ζορι να σκυψει λιγο παραπανω...Το μονο θετικο σε ολο αυτο το σκηνικο ηταν τα βογγητα. Οποτε βγαιναν, ηταν αληθινα και καυλωτικα.

Δεν ξενερωσα και εμεινα ορθιος σε ολο το ραντεβου, λογω σωματοτυπου. Οι υπολοιποι ισως να προσπερασετε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Lovelace
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
23 Δεκ 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
347
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, xagnostos2006, mancunian1986 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Σεπτεμβρίου, 2023
Είχε δύσκολη και κουραστική μέρα! Τη "ψόφησαν" οι συναγωνιστές...
review reaction 1 hornyasfuck
20 Σεπτεμβρίου, 2023
Eννοείται γούστα είναι αυτά, αλλά η κοπελιά, ειδικά στις πρώτος φωτογραφίες, θυμίζει κορίτσι που μόλις το βρήκε ο Κόκκινος Στρατός στο Αουσβιτς.
review reaction 1 review reaction 3 Score73, srek7, Aragorn135 και 1 ακόμα μέλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2