Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Το κορίτσι μας στην ώρα του με το καλοκαιρινό φόρεμα της έφτασε στο ραντεβού. Κοντά στις φωτό το νεανικό της πρόσωπο , κοντούλα αλλά πάνω στα τακουνάκια της. Χαζοκουβέντα και ζητάει να πλύνει χέρια Αρωματισμένη, γυαλισμένη, περιποιημένη έτοιμη για ραντεβού.
Κορμάκι καλό γεμάτο αρκετά γεροδεμένο, πωπουδάκι στην θέση του για δάγκωμα και τα στηθάκια μικρά - στητά με ρόγα ενεργή.
Φιλιά είχαμε στην αρχή επιφανειακά και κάπου κάπου εμφανιζόταν η γλώσσα της κατά την διάρκεια της συνάντησης μας. Φίλησε όλο το κορμί μου, κοντοστάθηκε στις ρόγες μου και συνέχισε προς το πουλί μου. Πίπα πολύ καλή με ντιπ, πνιγόταν αλλά εκεί επέμενε, παίξιμο γλώσσας σε όλον τον κορμό είχαμε , μουρμουρητά είχαμε, στα μπαλάκια δεν είχαμε επεξεργασία και γρασάρισμα παρά μόνο χειρομάλαξη.
Δέχεται πιπίλισμα στα όμορφα βυζάκια της τα οποία έτριβε την ώρα που έπαιζε με την γλώσσα μου το μουνάκι της. Δάκτυλο μπρος δεν αλλά και πίσω δεν, επιφανειακά μόνο.
Μπαλονάκι με έξτρα επικάλυψη και με καβάλησε. όλο μέσα εύκολα και γρήγορα τον δέχτηκε. Καλή αίσθηση το αιδοίο της , κουνήθηκε , κοπανήθηκε , ζήτησε αλλαγή στα 4 και με τελείωσε.
Φρεσκάρισμα και δεύτερο ημίχρονο αφού κάναμε σιγαρέτο (ζήτησε άδεια πρώτα).
Πίπα μεγάλης διάρκειας αυτή την φορά, μου φάνηκε πως το απολάμβανε περισσότερο από μένα . Αλλαγή σε 69 να πάρω και γω λίγο γεύση.
Πάλι προφυλακτικό με έξτρα επικάλυψη με πρώτη στάση ιεραποστολικά και δεύτερη πλάγια.
Τελείωσα στην κοιλίτσα του κοριτσιού μας.
Πέρασε για το μπανάκι της , ντύθηκε και αναχώρησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, elpotero, TOMCRUISE και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού