Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 86 10
Call-Girls 191318
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Αλέξια είναι από τις καλύτερες που έχω πάρει σε εμφάνιση, ακόμα και οι φωτογραφίες της την αδικούν κάπως.
Έχει τεχνητό στήθος, ωραίο με καλή αίσθηση και οι λοιπές καμπύλες του σώματος είναι στα ίδια στάνταρ.
Το πρόσωπο της είναι σοβαρό - θηλυκό, όχι άγριο αλλά σου εμπνέει σεβασμό, αυτόν που της αξίζει εδώ που τα λέμε.
Σε ότι αφορά την συμπεριφορά επίσης πλησιάζει το δέκα, από διάθεση είναι πάντα χαμογελαστή και το ηθικό ψηλά.
Ξέρει να σε σαγηνέψει και η μαγεία της ξεκινά από την αρχή του ραντεβού και δεν σταματάει μετά την ολοκλήρωση του.
Το μυαλό αυτήν την φορά πάει πακέτο με την εμφάνιση, είναι στο ίδιο επίπεδο και δεν το κρατάει μυστικό.
Η συνεννόηση μαζί της είναι εύκολο πράγμα και άμα θέλεις κάτι παραπάνω ευχαρίστως θα μπει σε συζήτηση.
Το σεξ μαζί της είναι ότι μπορείς να ονειρευτείς με μια έσκορτ, δέχεται να κάνει ότι της πεις και η τεχνικές της είναι εξαιρετικές.
Αυτό που την κάνει να ξεχωρίζει είναι ότι το ευχαριστιέται το σεξ και φαίνεται τόσο στο σώμα της όσο και στις αντιδράσεις.
Της αρέσει το στυλ gfe, δίνει πολλά φιλιά στο στόμα και βλέμματα που σου δίνουν την εντύπωση ότι δένεται μαζί σου.
Στα προκαταρκτικά κάναμε στοματικό εναλλάξ με πολύ χύσιμο από το μουνί της και ένα σχεδόν κατά λάθος από εμένα στα βυζιά της.
Ο δεύτερος γύρος ξεκίνησε με τον ίδιο ενθουσιασμό και εξελίχθηκε σε ενα από τα καλύτερα γαμήσια που έχω κάνει με γκόμενα.
Η εμπειρία της πολύ μεγάλη αλλά το μουνί καλό από αίσθηση. Είχε ενέργεια να με καβαλήσει για ένα δεκάλεπτο ασταμάτητα και μετά ευχαριστήθηκε με δυνατά βογγητά ένα πισωκολλητό μέχρι να χύσω.
Συνολικά πιστεύω ότι είναι εξαιρετική ακόμα και για πολύωρα ραντεβού, κάνει πολλα κεφάλια να γυρίσουν και έχει το μυαλό που πρεπει για τέτοιες περιστάσεις.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 12, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
sapiokoilias
Σπουδαίος
Εγγραφή:
23 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
1.586
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, koukoskoukou, james034 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Σεπτεμβρίου, 2023
Μήπως σου είναι εύκολο να μου πεις πώς την έκλεισες εχω προσπαθήσει στο agn αλλά φως δεν είδα....
review reaction 1 hornyasfuck
15 Σεπτεμβρίου, 2023
Αρχές Σεπτεμβρίου την βρήκα, στάθηκα μάλλον τυχερός και πήγα φυσικά, το γραφείο ξέρεις πως είναι... χάος...
review reaction 1 Johnysins, hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2