Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 7 10
Γενική βαθμολογία
 
2.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
3.0
Γενική συμπεριφορά
 
1.0
Επικοινωνία
 
1.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Οι φωτογραφίες όπως πάντα άκρως επαγγελματικές. Τα βίντεο φανερώνουν λίγη από την ξινίλα της κοπέλας. Παρόλαυτά την πάτησα σαν σχολιαρόπαιδο απο τις θετικές κριτικές του αναξιόπιστου πλέον σάητ μας.
Εμφάνιση ότι βλέπετε στα βίντεο. πρόσωπο συμπαθητικό προς το περίεργο. Σώμα άθλιο. Πολύ αδύνατη σε φάση προβληματική.
Συμπεριφορά δεν είχε όρεξη για τίποτα. Πέραν απο ότι ζήτησε το χρήμα μπροστά, προφανώς κάτι ήξερε, φιλί μηδέν, πρωτοβουλία μηδέν.
πάμε πλέον στα κωμικοτραγικά. Πίπα ίσα το κεφάλι μεσα και κάθε τόσο να τρέχουν τα σάλια της κάτω γιατί προφανώς δεν ήθελε να ρουφήξει. Στο τέλος σκούπισε το στόμα της με μωρομάντηλο!
Εβαλα καπότα και άδειασα τα παπάρια μου στο μουνί της και όταν πήγα στο μπάνιο να την βγάλω διαπίστωσα οτι η τύπησα είχε περίοδο...
Δηλαδή κάπου ΕΛΕΟΣ!
Τα μάζεψε και έφυγε στο 20λεπτο με μεγάλη ευχαρίστηση. Προφανώς και δεν της είπα τίποτα αλλά και η ίδια δεν ρώτησε πώς και γιατί.
Κόκκινη κάρτα τόσο στην κοπέλα μα πάνω από όλα στο γραφείο.
Κάπου έλεος ρε μαλάκες. Αφήστε τουλάχιστον τα κορίτσια να περάσουν την περίοδο τους ρε χωρις να τα στέλνετε για δουλεία. Λιγη ντροπή δεν βλάπτει...

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Κακή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Παραπλανητικές (πολύ επεξεργασμένες/παλιές)
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Mounokwlaraki
Ανώτερος
Εγγραφή:
31 Ιουλ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.704
Πόντοι:
7.216
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 5 doc_lin, Καβαλαρης!!!, αστυαναξ και 32 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Tour στην αρχή,δεν θέλω να φανταστώ στο τέλος!
Μωρομάντηλα,αντισηπτικά κλπ κομμένη,ρωτάω πρώτα το γραφείο,εαν έχει, το ραντεβού ακυρώνεται.
Η συγκεκριμένη φαίνεται απο φωτο,κλαψομούνα και τρομερά αδύνατη.
Για 170ε πολλά...πάρα πολλά.
Δεν την έχω συνάντησή και ούτε πρόκειται.
review reaction 1 hornyasfuck, old boy
12 Σεπτεμβρίου, 2023
Εάν στην έστειλαν με περίοδο είναι επικίνδυνο και απλά τραγικό...
review reaction 1 Καβαλαρης!!!, hornyasfuck
12 Σεπτεμβρίου, 2023
" απο τις θετικές κριτικές του αναξιόπιστου πλέον σάητ μας. "
φαινεται μαλλον οτι δεν εχεις παρτιδες με... "σοβαρα-αξιοπιστα" μελη Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 1 review reaction 3 dantedmc, hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Είοναι της σχολής Aurora κι αυτή μάλλον......ξινομούνα - ντίβα - πρησταρχίδω...
review reaction 1 dantedmc, TOMCRUISE, hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2023
Δεν ξέρω πώς είναι σε αυτό το τουρ, αλλά μια χαρά την βρήκα στο προηγούμενο της. Ακριβώς όπως στις φωτογραφίες.

Η πιθανότητα να έχει αλλάξει σε 6 μήνες είναι μεγάλη, αυτό δε σημαίνει ότι οι προηγούμενες κριτικές είναι αναξιόπιστες.
review reaction 1 Score73, hornyasfuck
13 Σεπτεμβρίου, 2023
τα κοριτσια δεν είναι μηχανές και μπορεί μια μέρα να μη βγει καλή. Αλλά εσύ εδώ μιλάς για θέματα νοοτροπίας πχ ραντεβού με περίοδο, ξυνισμένη συμπεριφορά κλπ κλπ. Και μάλιστα να μη σου πει ότι έχει περίοδο. Απαράδεκτο. Το γραφείο αυτό με έχει προβληματίσει πάντως. Είχα ανεβάσει μια αρνητική κριτική και μετά από 3 ημέρες έπεισαν το σάιτ και την κατέβασε. Εξ ού και ξενέρωσα λίγο με το bou. Εννοείται ότι μετά από ένα μήνα βρέθηκε άλλο φουκαριάρικο θύμα που έγραψε ακριβώς τα ίδια με εμένα. Bella 7 το αρπαχτικό εκείνο....
review reaction 1 review reaction 2 hornyasfuck, Score73, TOMCRUISE
14 Σεπτεμβρίου, 2023
ε αμα δουλευει με περιοδο λογικο δεν ειναι να ειναι ξινισμενη ? Χμμμ;
review reaction 1 αστυαναξ, Rensten, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7