Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μαρια μια και ΜΟΝΑΔΙΚΗ
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΜΙΛΦ ΑΦΡΟΔΙΤΗ09 Σεπτεμβρίου, 2023
Γενική βαθμολογία

7.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)

6.0
Εμφάνιση (σώμα)

8.0
Γενική συμπεριφορά

7.0
Επικοινωνία

9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή

8.0
Σχέση αξίας/κόστους

7.0
Ημερομηνία επίσης ενδεικτική αλλά μιας που βρήκα χρόνο είπα να γράψω για συναντήσεις που είχα κάνει και δεν είχα βρει χρόνο να γράψω. Συνάντηση σε Bill hotel συνεννόηση εύκολη με την ιδια με δύο μηνύματα και αφού η κοπέλα ήταν διαθέσιμη για συνάντηση παρότι έριχνε παππάδες εκείνη την ημερα .Χτύπημα πόρτας ανοίγω πρώτη εντύπωση εντυπωσιακή με μια κοπέλα ανέτη και μεγαλοφυής για την ηλικία της ,λέμε κάποιες κουβέντες να σπάσει ο πάγος καλή στο σόσιαλ γενικώς μπορείς να συζητήσεις άνετα για τα πάντα. Οταν γδύθηκε εμφανίστηκε ένα αψεγάδιαστο πολύ καλό σωματάκι με μικρο ωραίο βυζάκι όλα τα λεφτά για φίλημα .Ενθουσιάστηκα ιδιαίτερα .Ξεκίνημα με λίγα φιλάκια πίπα στην οποία είναι μαστόρισσα δύο στάσεις από πάνω και στα τέσσερα και τελείωμα εκεί του πρώτου γύρου. Μπανάκι και οι δύο και ο δεύτερος γυρος δεν άργησε να έρθει .Απίστευτο γλυψημο στις μπάλες αλλά και στον βάλανο όπου με τρέλανε πολύ το Μαρακι και να σας εκμυστηρευτώ πως έχυσα πράγμα δύσκολο για την ηλικία μου αμέσως μετά απο μια καταπληκτική πιπα χωρίς να χρησιμοποιήσει καν το χερι της. Είχα πολλά χρονια να συναντήσω κατι αναλογο . Φοβερά επικοινωνιακή κοπέλα που νοιώθεις μαζί της οτι είναι η σχέση σου και αυτό με κατέπληξε και αξίζει να το σημειώσω. Μαράκι σε ευχαριστώ πολύ για την ωραία συνάντηση που μου προσέφερες και αδιαμφισβήτητα με εκανες να νιώθω πολύ οικεία μαζί σου. Να σημειώσω πως η κοπέλα είναι για 10! αλλά το σύστημα δεν με άφηνε να βαλω παραπάνω και δεν καταλαβαίνω τον λογο
Υ.Γ καλή συνέχεια σε όλους τους συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 02, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
1.270
Πόντοι:
201
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Quarantaris, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, doc_lin και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Καλημέρα φίλε. Παντου έχεις βαλει καλή βαθμολογία εκτος απο το σώμα (6). Απο την περιγραφή σου όμως φαίνεται κορμαρα. Απο λθος εγινε;
10 Σεπτεμβρίου, 2023
Συμβαίνει κάτι περίεργο με αυτή και την από πάνω κριτική του ίδιου συναγωνιστή, για την ίδια κοπελα, την ίδια ημέρα ή μόνο εμένα μου φαίνεται περίεργο?
10 Σεπτεμβρίου, 2023
@yagulas ναι συμβαίνει ότι έγινε λάθος από ότι και εγώ κατάλαβαινω και ξανά γράφτηκε .Αν παρατηρήσετε έχει γραμμένο άλλο όνομα εκεί πάνω και μετά ξεκινάει η κριτική μου
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3