Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 21 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συνάντησης ενδεικτική,η συνάντηση είχε γίνει σε προηγούμενο τουρ της κοπέλας αλλά μιας και την είδα ότι θα έρθει ξανά είπα να γράψω και την δική μου εμπειρία.Εύκολη επικοινωνία με το γραφείο με μυνήματα έκλεισα για μένα και για ένα φιλαράκι μου τη Σάσα και άλλη μια κοπέλα συναντήσεις στο ξενοδοχείο των κοριτσιών.Φτανοντας στο ξενοδοχείο χτυπάω πόρτα μου ανοίγει η κοπέλα όμορφη σχετικά σαν πρώτη εντύπωση χωρίς όμως και κάποια ιδιαίτερη διάθεση,ζητάει το κασέρι το δίνω πάω για μπανάκι και την έβλεπα στο κρεβάτι να κάνει κάτι τσαλίμακια βγαίνω φορτσάτος και παω στο κρεβάτι αλλα απευθείας πάει για πίπα χωρίς κανένα προκαταρκτικό πολύ φάουλ για μένα όπου και με τελείωσε εκεί.Μπανάκι κι απ τους δύο ξεκίνημα δεύτερου γύρου πάει να κάνει το ίδιο τις λέω για φιλιά έκανε ότι δεν καταλαβαίνει μάλλον,γιατί από αγγλικά ήταν μέτρια αλλά όχι τόσο ώστε να μην καταλάβει δίνει κάποια ψευτοφιλιά χωρίς γλώσσα και περνάει σε πίπα,σεξ σε δύο στάσεις αλλά όντας ξενερωμένος δεν μπόρεσα να τελειώσω,προσπάθησε και με πίπα και μαλάκια αλλά χωρίς αποτέλεσμα.Λιγο άραγμα κρεβάτι αγκαλιά και παρότι υπήρχε χρόνος με έστειλε κακήν κακώς 10 λεπτά νωρίτερα πριν συμπληρωθεί ο χρόνος δεν το είχα καταλάβει φεύγοντας το είδα,όχι ότι μάλλον θα γινόταν κάτι σε αυτό το διάστημα αλλά καλό θα ήταν να τήρητε ο χρόνος και όχι να προσπαθούν να σε στείλουν πριν την ώρα σου.Γενικά μια μετριότατη συνάντηση όπως λέω και στο τίτλο κυρίως λόγω έλλειψης διάθεσης της κοπέλας και σε κάμοια περίπτωση δεν θα την ξαναέβλεπα.
Υ.Γ Καλή συνέχεια σε όλους τους συναγωνιστές!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Σεπτεμβρίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
16 Ιουλ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
258
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 xagnostos2006, hornyasfuck, TOMCRUISE και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού