Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
4.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
5.0
Γενική συμπεριφορά
 
3.0
Επικοινωνία
 
4.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλοκαίρι.. οι καύλες χτυπάνε κόκκινο.... Θεσσαλονίκη ώρα μηδέν... παίρνω τηλ στο γραφείο...
Διαθέσιμες 3-4 κοπέλες... τις καλύτερες κριτικές τις διάβασα για την λεγάμενη...
Χτυπάω την πόρτα λίγο καθυστερημένος λόγω τρελής κίνησης..
Μου ανοίγει κρυμμένη πίσω από την πόρτα... Σκοτάδι και δυνατή μουσική... η κοπέλα σχετικά όμορφο πρόσωπο κουκουλωμένη
με μια ρόμπα... Αφήνω τα λεφτά που ζήτησε και μπαίνω για ντουζ.... Επιστρέφω και την βλέπω ξαπλωμένη με την ρόμπα...
Ξαπλώνω δίπλα της και αρχίζουμε τα γλωσόφιλα... Δεν βλέπω κάποια διάθεση για πρωτοβουλία και κατεβαίνω εγώ...
Ανοίγω την ρόμπα και γλύφω τα βυζιά που είναι μεγάλα σχετικά και πεσμένα... πηγαίνω πιο κάτω και βλέπω χοντρά μπούτια
γεμάτα σπυριά (πιθ μετά από αποτρίχωση) και πάω στο νινι που ήταν αποτριχωμένο.... Αρχίζω ένα γλύψιμο και μου έρχεται μια
ξινίλα και τραβιέμαι... Με είδε που δυσανασχέτησα και μου λέει ότι έβαλε ένα τζελ για αυτό αυτή η γεύση... φυσικά δεν ξαναπλησίασα...
της ζήτησα να μου κάνει πίπα... και αφού με πλάκωσε με το βάρος της στο πλάι άρχισε μια τραγική αερόπιπα... Μονότονη ...
Είδε ότι δεν καυλώνω και άρχισε με το χέρι να παίζει.... Χτύπησε κάποια στιγμή το κινητό και με παράτησε να στείλει μνμ....
Της ζήτησα να χαμηλώσει την μουσική και δυσανασχέτησε λέγοντας κάτι στη γλώσσα της... Κάθισε στα 4 Κατσικογάμης και κοίταξα μόνος να καυλώσω
γτ θα έφευγα άχυστος... Αφού καύλωσα μου έδωσε προφυλακτικό να βάλω γτ βαριόταν ... έβαλε τζελ και ξεκίνησα να πηδάω με τους ρυθμούς μου , αυτή απαθής...
την γύρισα κάποια στιγμή ανάσκελα και της σήκωσα τα πόδια και συνέχισα κανά πεντάλετπο ακόμη... της ζήτησα να ανέβει από πάνω κι οταν έκανε δύο καθίσματα σταμάτησε
και είπε οτι δεν την βολεύει... ξανά στα 4 και τελείωσα πάνω στον κώλο της ... Βουρ για μπάνιο, ντύσιμο και έφυγα στο 40'... Αυτή ξαπλωμένη έπαιζε με το κινητό...
PS.. Κακό ραντεβού... Πεταμένα λεφτά... Κρίμα γιατί διάβασα καλές κριτικές...

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.554
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, Γιώργος Παπ., company of heroes tho και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού