Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η καλυτερη λατινα που έχω πάρει, τουλαχιστον Ελλάδα. Εξαιρω καβλακι απο δομικανικη δημοκρατία που είχα πάρει Μαδρίτη σε επαγγελματικό ταξίδι με κολλητό μετα απο εξαντλητικο R&Πλατύ χαμόγελο που ειχε κανει. Δεν αναφέρομαι στην εμφάνιση αλλά στη γενική συμπεριφορά και στη συμμετοχή. Με το που μπήκε μου εδωσε να καταλάβω οτι είχε όλη τη διάθεση για να περασω καλά. Μετα τις πρωτες συστάσεις ζήτησε τα χρήματα. Της τα έδειξα αλλά δεν πήγε να τα πάρει. Αφου μπήκε στο μπάνιο ήρθε με ενα κορμάκι οπου αποκαλυφθηκε το σώμα της. Δεν έχει περιττά κιλά και είναι σφικτή. Δεν εχει σώμα cross fitter αλλά ως πρωην αθλήτρια (hand ball) και λογω του νεαρου της ηλικιας της ειχε ακομα πολυ καλο σωμα. Το στηθος της ηταν μικρό αλλά είχε μεγάλη ρογα που καβλωνε και μεγάλωνε. Στην κοιλα είχε μια μικρη χαλαρωση αλλά δε χαλάει την εικόνα.

Στον αγώνα έδειχνε οτι συμμετείχε και οτι ειχε έρθει για να το απολαύσει και η ίδια. Έλεγε και κάτι λέξεις στη γλώσσα της που αν και δεν καταλαβαινα προσθεταν πόντους στη συμμετοχή. Έγλειφε ικανοποιητικά τα αρχιδια και είχε καλή συμμετοχή στην πιπα. Ομως το σημαντικότερο ηταν οτι άντεχε στη σκληρή χρήση χωρίς να δειχνειοτι θα σπάσει. Αντιθετα εδειχνε οτι το απολάμβανε και η ιδια.

Εχυσα εύκολα 2 φορές, μια μέσα της μετα απο πολλες εναλλαγές στάσεων. Τη 2η μετα απο λίγο ειχα κουραστεί και την εβαλα να γλυψει παπαρι ενώ μου την έπαιζε.

Πολυ καλή συνάντηση που θα ηθελα να επαναλάβω καποια στιγμή.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 30, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
3.739
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, eridon1877, NEKSEVEN και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Την ιδια κριτική ειχα γραψει και για την Σοφία απο το ίδιο γραφείο απο λάθος. Ενημέρωσα Αντισθενη για να την κατεβάσει και να μη σας δίνω λάθος εικόνα.
review reaction 1 Pa Luki Luk, hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Υπάρχει μια όμοια (ίδια) κριτική για την Sofia 2 στο ίδιο γραφείο. Ποια είναι η κοπέλα που συνάντησες??
review reaction 1 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Ωραίος!!!
Τελικά ο τίτλος που την αντιπρόσωπευει είναι το Γυναίκα Τρόπαιο, που είχε γράψει και ένας φίλος.
Είμαι τυχερός που την γνώρισα και εγώ!
review reaction 1 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Η σωστή ειναι η Καρίνα
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4