Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Call-Girls 60888
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από δύο ημέρες αποτυχημένων προσπαθειών, έπαιρνα απάντηση ότι η κοπέλα είναι fully booked, μπόρεσα να κλείσω ραντεβού με την Barma. Χτυπάει η πόρτα και όταν άνοιξα Έπαθα το πρώτο σοκ! Μία γυναικάρα, γυναικάρα όμως, με ένα μαύρο κολλητό φόρεμα χωρίς σουτιέν έτοιμο να το τρυπήσουν η ρώγες της πάνω σε ψηλοτάκουνα λεοπάρ πέδιλα! Με κοιτάει που ήμουνα αποσβολωμένος με ενα τεράστιο χαμόγελο της Μπαίνει μέσα και μου δίνει ενα τέλειο γλωσσόφιλο γνωριμίας! Η κοπέλα έχει έναν αέρα call girl αλλου επιπέδου…
Αρχοντική, εντυπωσιακή και πολύ άνετη!
Άψογα αγγλικά τα οποία βοήθησαν σε ένα εξαιρετικό social! Μπαίνει κάνει ντουζ και βγαίνοντας από το μπάνιο Βάζει μουσική και αρχίζει να μου κάνει ένα χορευτικό σόου βγάζοντας σιγά σιγά τα εσώρουχα της και τότε βλέπω τις βυζάρες της Και το ατριχο μουνάκι της…
Με ρίχνει στο κρεβάτι και μου κάνει μία απίστευτη deep throat πίπα!… Δεν ήθελα να χύσω και σταματάω την πίπα της, Την γυρίζω ανάσκελα και τις ανταποδίδω το στοματικό γλείφοντας την για ένα δεκάλεπτο. Βλέποντας τα υγρά της κατάλαβα ότι της άρεσε πολύ! Ξεκινήσαμε το σεξ κλασσικά στο ιεραποστολικό αλλά γρήγορα μου ζήτησε να την στήσω στα τέσσερα γιατί είναι η αγαπημένη της στάση Και όντως η τύπισσα το έχει! Όσο την χτυπούσα εγώ με ορμή από πίσω άλλο τόσο δυνατά έσπρωχνε κι αυτή με τον κώλο της! όταν ήμουν έτοιμος να χύσω βγάζω το προφυλακτικό γυρνάει το πρόσωπο της σε μένα και την χύνω πάνω στα πολύ σέξι Γυαλιά της! Αυτό που με τρέλανε είναι ότι τα έβγαλε και άρχισε να τα καθαρίζει με τη γλώσσα της!!! Μπήκαμε μαζί και κάναμε ένα ντουζ και ο δεύτερος γύρος άρχισε εκεί με γλωσσόφιλα και τριψιματα
Επιστρέψαμε στο κρεβάτι ανέβηκε πάνω μου και με μία κίνηση σε στάση reverse cow girl άρχισε να με καβαλάει… Είχα καυλώσει τόσο πολύ που παραδόξως την δεύτερη φορά έχυσα πιο γρήγορα
Πήγε πλύθηκε και επέστρεψε στο κρεβάτι γιατί ήθελε να εξαντλήσει μέχρι το τελευταίο λεπτό του ραντεβού
Τότε ήταν η ευχάριστη έκπληξη της συνάντησης!!! Η κοπέλα είναι massage therapist Και μου έκανε ένα τέλειο δεκάλεπτο μασάζ! Η συνάντηση τελείωσε με εμένα ικανοποιημένο αλλά συνάμα και απόλυτα χαλαρωμένο
Πραγματικά η κοπέλα είναι αλλού επίπεδου call girl… Τέτοια πάστας γυναίκες δεν έρχονται συχνά στη χώρα μας. Τελικά άξιζε η επιμονή μου τις προηγούμενες να μην επιλέξω κάποια άλλη τις προηγούμενες μέρες περιμένοντας να την γνωρίσω!


ΥΓ: Επειδή είμαι από Θεσσαλονίκη θα πω και πάλι ότι είναι πολύ παράξενο στα όρια του ανεξήγητου Το ότι στην τεράστια Αθήνα των μεγάλων αποστάσεων το γραφείο δε χρεώνει την μεταφορά της κοπέλας ενώ στην σαφώς μικρότερη Θεσσαλονίκη χρεώνει 20 ευρώ…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Troublemaker_
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
28 Νοε 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
2.586
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 james034, doc_lin, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Σεπτεμβρίου, 2023
Γλωσσόφιλα φουλ εδω και στον προηγούμενο τα έκρυβε,μάλιστα!
review reaction 1 hornyasfuck, Johnny_Castle, Johnstef και 1 ακόμα μέλος
03 Σεπτεμβρίου, 2023
Τα υγρα που γευτηκες ηταν καποιο λιπαντικο,οσο για το οτι ολες οι πουτανες εχουν αγαπημενη σταση στα 4,ειναι για να μην χρειαζεται ναβλεπουν τη φατσα των πελατων.Σορυ που σου χαλασα τη φαντασιωση.
review reaction 3 review reaction 1 picha123, hornyasfuck, Aragorn135 και 5 άλλα μέλη
03 Σεπτεμβρίου, 2023
Tην εχυσες στη μάπα τζαμπε? Ωρε μπραβο!
review reaction 1 hornyasfuck
03 Σεπτεμβρίου, 2023
Μικρούλη ξέρω πολύ καλά τα υγρά αν είναι λιπαντικό ή αν είναι κολπικό υγρό. Το λιπαντικό είναι από την αρχή και έχει γεύση λιπαντικού. Δε μου Χαλάς καμιά φαντασίωση γιατί πολύ απλά η κοπέλα έχει κωλάρα και χαίρεσαι να την βλέπεις
review reaction 1 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Shrek 7 στο πρόσωπο
Δεν το χρεώνει και το γουστάρει
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5