Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 6 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
5.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ημερομηνία ενδεικτική, ήταν πάντως μέσα στον Αύγουστο. Συνάντηση σε γνωστό hotel στα Νότια.

Το γραφείο όπως πάντα άψογο και η κοπέλα στην ώρα της. Αρχικά το πρόσωπο είναι πολύ πιο άγριο από αυτό που δείχνει, έντονες γωνίες και μυτερή μύτη. Ταλαιπωρημένο γενικά. Το σώμα όμως είναι ακριβώς αυτό που φαίνεται στις φωτογραφίες, σφιχτό στα κιλά που λέει στο site με φτιαγμένα βυζιά 3 πρός 4. Γενικά όμως πρέπει να έχει γράψει άπειρα χιλιόμετρα.
Γενικά δεν έχω πρόβλημα με εθνικότητες και σε καμία περίπτωση δεν ξεχωρίζω τους ανθρώπους, αλλά όμως πιστεύω ότι κάθε λαός έχει τα χαρακτηριστικά του και αν έχω επιλογή (από την στιγμή που έχω δηλαδή) δεν διαλέγω συγκεκριμένες εθνικότητες. Ο λόγος είναι ότι κάθε εθνικότητα έχει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά που σε κάποιους αρέσουν, σε άλλους όχι. Λοιπόν η κοπέλα μπορεί να δηλώνει Σέρβα, είναι όμως Βουλγάρα. Καθώς έχω συναναστραφεί με τους συγκεκριμένους λαούς, ξέρω να τους ξεχωρίζω και όταν άρχισε να μιλάει πάνω στο σεξ, κατάλαβα τι έλεγε στα Βουλγάρικα...
Τα χαρακτηριστικά που είχε είναι αυτά που έχουν η πλειοψηφία των γυναικών αυτής της εθνικότητας. Εμένα προσωπικά δεν μου αρέσουν οπως και το σεξ που κάνουν.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
450
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 3 xagnostos2006, hornyasfuck, maradona7 και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Σεπτεμβρίου, 2023
Ναι οι περισσότερες Βουλγάρες για κάποιο λόγω δηλώνουν πάντα άλλη εθνικότητα . Είτε Σέρρες , Τσεχες ( εδώ γελάνε ??) κλπ κλπ κλπ . Σαν τους διακατέχει κάποιο σύμπλεγμα κατωτερότητας !!
review reaction 3 hornyasfuck
04 Σεπτεμβρίου, 2023
Πέρα ἀπ'τὴν ἐθνικότητα καί τό ὅτι δέν πέρασες καλά, δέ μᾶς λές τί (δέν) ἔγινε στὸ σέξ.... Λίγο περισσότερες λεπτομέρειες δέ βλάπτουν....
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2