Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 28 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους, μετά από πολύ πολύ καιρό. Βαρύναμε δυστυχώς και δεν υπάρχει ούτε ορεξη ούτε και χρόνος για κριτικές. Ας είναι… δυό λόγια για την Alicia για να βάλουμε τα πράγματα στη θέση τους. Η κοπέλα παραμένει όμορφη. Μπορεί να ειναι και καλύτερη τώρα εμφανισιακά. Ποδάρες, κώλος, πρόσωπο, όλα οκ. Αλλά έχει αλλάξει στη συμπεριφορά. Κατάλαβε μάλλον πόσο μετράει και κατέβασε ταχύτητα. Φιλί με τίποτε, συμμετοχή τυπική, πολλά λόγια, απαιτήσεις κλπ. Θέλει γλύψιμο και το ζητάει. Θέλει cow στάση και το απαιτεί. Εντάξει είναι ωραίο μουνί, αλλά υπάρχει θέμα. Εμείς είμαστε οι πελάτες και πρέπει να ικανοποιηθούμε.( Πάντα σε λογικά και πολιτισμένα πλαίσια). Οχι αυτή. Γιατί έτσι όπως το πάει θα αρχίσει να ζητάει 250άρια και βάλε. Ενώ με τις υπηρεσίες της δεν τα δικαιολογεί . Κρίμα μεν, εκμεταλλεύεται τον άδειο πάγκο των γραφείων αυτη την εποχή δε. Ειναι απο τις καλύτερες, το ξέρει και το εκμεταλλεύεται. Αν δεν φέρουν άλλες σαν κι αυτή ή και καλύτερες, εγώ θα συνεχίσω με ανεξάρτητες. Το έχω δει το έργο, την βρίσκω την άκρη μου. Απλά λυπάμαι για τους νεότερους γιατί έπεσαν σε άσχημες εποχές που οι τιμές στα καλά κομμάτια ανεβαίνουν και οι υπηρεσιες τους, το σερβίτσιο που λέγαμε κάποτε, είναι άστα να πάνε… Να ειστε καλά , να προσέχετε και να περνάτε όμορφα!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 24, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
2.188
Πόντοι:
7.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, TOMCRUISE, Bartender 74 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Αυγούστου, 2023
Ναι το γλύψιμο στο μύδι της αρέσει και χύνει . Με μένα τουλάχιστον έτσι έγινε . Βέβαια δεν το απαίτησε . Τώρα για τα υπόλοιπα λογικό είναι να έχει καβαλήσει το καλάμι
review reaction 1 hornyasfuck, Annapurna
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1