Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 11 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 40442
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τι να πω γι αυτή την κοπέλα, χωρίς να είμαι άδικος και υποκειμενικός.

Αρχικά η εμφάνιση. Οι φωτογραφίες είναι πάρα πολύ κοντά στην πραγματικότητα με το λογικό ρετους. Τα βυζιά είναι κακή λατινοπλαστικη που η μία ρώγα βλέπει ανατολή και η άλλη δύση. Το κορμί πολύ καλό, λαμπάδα το λεγόμενο.

Επικοινωνία, δεν ξέρω καν, δεν προσπάθησα μιας και έβγαζε μάτι ότι θα χρειαζόμουν διερμηνέα.

Στον αγώνα τώρα, γενικά οι υπηρεσίες ήταν λίγο καλύτερες από στούντιο. Το προσπαθούσε η κοπέλα αλλά οκ, τπτ φοβερό.
Φιλιά με σφιγμένα τα χίλια λες και ήθελα να της βγάλω το δόντι και δεν ήθελε να ανοίξει το στόμα. Έβαλε την μπάμια στο στόμα όταν ήταν ακόμα μαραμένη. Σιγά σιγά ωρίμασε. Οκ ένα μέτριο τσιμπούκι, δεν τον δάγκωνε κιόλας αλλά δεν έκανε και τπτ φοβερό, ούτε ένα φτύσιμο ούτε ένα dt τίποτα.

Στο γ@μησι μια απ' τα ίδια. Σε κάποια φάση που πλησίασα την μούρη μου στον κώλο της μου ήρθε μια αρκετά κακή μυρωδιά. Δεν τόλμησα να πάω πιο κοντά. Μύριζε λίγο σαν πουτσιλα νομίζω. Έκανε λίγο αχ βαχ, έχυσα γρήγορα και έφυγα τρέχοντας.

Οκ, έχω φάει και μεγαλύτερες φόλες δεν ήταν τόσο κακά. Αλλά δεν ξαναπήγαινα ούτε με 50αρικο.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
100€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Θα την ξανασυναντούσες;
Με τίποτα!
Σεβαστός
Εγγραφή:
6 Ιαν 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
23
Likes:
1.584
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Iso14, Score73, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Αυγούστου, 2023
Δυσκολεύομαι νά φανταστῶ χειρότερες φόλες, ἐλάχιστες βεβαίως... Καί δέ θέλω, γιά νὰ πῶ τὴν ἀλήθεια...
review reaction 1 Mgeorge1111
24 Αυγούστου, 2023
Όπως τα περιέγραψες ακριβώς και με εμένα . Όποιος θέλει να γαμησει ένα αντικειμενικά όμορφο μουνι ας πάει , αλλά ας μην περιμένει τίποτα παραπάνω. Από εμένα όχι
review reaction 1 hornyasfuck, Mgeorge1111
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2