Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 10 10
Call-Girls 60903
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εμπειρια απτις λιγες και γιαυτο αξιζει να την αναφερω .

Το γραφειο μου ειπε νεα άφιξη ακρως εμπειρη,και λογο της καριέρας μου στο χωρο αυτο γελασα.

Στη πραξη λοιπον, μεγαλοκοπελα,άκρως προσεγμένη παντου,ντυσιμο,ακρα,μαλλι,μακιγιαζ,στυλακι.
Λεω στυλακι γιατι ηρθε με το γυαλι των φωτο και καπελο, με γοβες και φορεμα ολα αυτα συνδιασμενα μεταξυ τους τελεια.
Οι φωτο ειδικα στο προαωπο ειναι τελειως ακριβές,στο σωμα θα της εδιβα +3 χρονακια.

Μπαινει μεδα στο δωματιο και πρψτη κινηση πιανει και σφιγγει τον κυριο κατω,γελώντας μου λεει, godd size...
Προκλητική εκει που δε το περιμενεις απο μια τέτοια κυρια σε εμφανιση και μου βγαζει μετα καπακι μια αγριαδα.

Ολο το ραντεβου πηγε ετσι,μια το γυρναγε σε αγαπες και ναζια και μια δε μπορουσα να τη γαμησω πιο δυνατα και μου ελεγε,this is the best you can do?

Η πιπα της επισης ηταν μια σχολη ρουφηχτρας απο μονη της,σεμιναριο θα μπορουσε να τη κανει και μα τη πουλαει.

Όντως η τηλεφωνήτρια ειχε δικιο,οντως η γκόμενά είναι ακρως εμπειρη,και οντως περασα πολυ καλα γαμωντας εγω εκεινη και αυτη το μυαλο μου.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
CoupleNP
Ανώτερος
Εγγραφή:
20 Ιουλ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
57
Likes:
2.931
Πόντοι:
7.130
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Antonis_Greece4, elpotero, Rand0m1 και 30 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2023
Μαλιστα... ακρως ενδιαφέρουσα περίπτωση λοιπόν
Σε κιλά, πάνω κάτω αυτό που βλέπουμε?
review reaction 1 hornyasfuck
24 Αυγούστου, 2023
Αν ειναι κοντα σε αυτο που βλεπω στις φωτογραφιες, θα την παρω. Πες μου οτι το καπελο που λες ειναι σαν αυτο στη φωτο να παρω επιτοπου τηλεφωνο.
review reaction 1 hornyasfuck
24 Αυγούστου, 2023
Σωμα φατσα οτι βλεπεις γενικα με φατσα ακομα πιο κοντα στις φωτο της κυριας και σωμα λιγο πιο μεγαλη
Το καπελο φοραγε σαν αυτο ναι αλλα σε ζαχαρί χρωμα.

Η γκομενα αυτη πρεπει να εχει πηδήξει πολυ κοσμο και πρεπει να την εχουν ερωτευτει και αρκετοι στη καριερα της,παρολα αυτα εμενα μου αρεσε πολυ γιατι ειναι γαμω το τυπακι
review reaction 1 hornyasfuck, Δημητρηςς
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3