Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 9 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Είναι όμορφη η Molly? Υποκειμενικό βέβαια, αλλά καταλαβαίνω αν κάποιος πει ναι, για μένα πάντως μέτρια . Έχει ωραίο σώμα; Τα ίδια. Πιο αδύνατη από ο,τι μου αρέσει, αλλά χωρίς ίχνος κυτταρίτιδας (αλλά ούτε και γυμναστικής), ψηλή και χαλαρό κωλαρακι που στα 24 της όμως στέκεται ακόμα εκεί ψηλά.
Ζήτησα όπως πάντα anal rimming. Το κάνει καλά αλλά με +70 και όχι με +30 που λέει στο Site. Προσπάθησε πάντως μέσω πιο έντονης πίπας να το αποφύγει (μπας και χύσω πριν) αλλά ο γέρικος κουτσός μου σκληραίνει το μέγιστο με anal rimming και τον ήθελα έτσι για να ξεσκίσω την βλάχα από χωριό της Ουκρανίας. Καβαλάει καλά, σιγά στην αρχή και αυξάνει ρυθμό. Έτσι θέλει και στα 4. Έχυσα δυνατά μέσα της με τα χέρια της να σφίγγουν το κρεβάτι, αυτή με κεφαλι κατεβασμένο να μουγκρίζει, εγώ το ίδιο φωνάζοντας την πουτανακι και κοκκινίζοντας με σκαμπίλια τον κωλο της….πολύ έντονο πραγματικά. Για αυτό το τέλος βάζω και το ίσως στο αν την ξανά έβλεπα, όχι λόγω εμφάνισης, που αν και ψηλή και μοντελέ δεν είναι και για επανάληψη.Για μια φορά ναι.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 22, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
250€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
30
Likes:
1.922
Πόντοι:
2.390
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Larson, Γιώργος Παπ., THV και 17 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Αυγούστου, 2023
Εγώ δεν καταλαβαίνω όταν γράφει στην καρτέλα 30 για το rimming γιατί πάνω στην καυλα της στιγμής ζητάει 70 . Μεγάλο Φάουλ !!
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Κ εσύ Βλάχο πουστρα είσαι ταιριάξετε!
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, Gigifiogkos, Larson και 4 άλλα μέλη
23 Αυγούστου, 2023
@ Chris Moraitis το σχόλιο σου είναι άσχετο . Το ερώτημα είναι γιατί η κοπέλα αυξάνει τα έξτρα που είτε λέγονται Anal, CIM , CIF την ώρα του ραντεβού . Τώρα αν ο χαρακτηρισμός σου απευθύνεται σε μένα στον επιστρέφω .
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Το σχόλιο μου απευθύνεται στον Perversion που ταλαιπωρεί τίς κοπέλες επειδή δεν γεννήθηκε γυναίκα!
review reaction 1 koursaros66, hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
Φιλε perversion,σε διαβαζω ανελλιπως.Συμπληρωσε επιτελους 10 μηνυματα να ανταλλαξουμε κανενα μηνυμα.
review reaction 1 hornyasfuck
23 Αυγούστου, 2023
koursaros66 προφανως το σχολιο του chris moraitis απευθυνεται στον perversion50 που εγραψε την κριτικη,αλλα νταξει λιγο αστοχο μου φανηκε,
καταρχην γιατι τον λες πουστρα τον ανθρωπο λιγο να του γλειψουν την κωλοτρυπιδα ζητησε ο ανθρωποςΧαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!,αμεσως να τον βγαλεις πουστη?
μηπως τον μπεδευεις με τον pervsexmate που θελει να του την γαμανε κιολας την κωλοτρυπιδα,αλλο αυτος απλα ειναι pervert k oi 2 τους Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
κ στο σκελος του βλαχου παντως λιγο αυστηρο σε βρισκω,anal rimming ζητησε ο ανθρωπος ,οχι κωλογλυφαδα Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
review reaction 3 review reaction 1 Gigifiogkos, koursaros66, hornyasfuck
24 Αυγούστου, 2023
Τιμή και δόξα στον Pierre woodman λάτρη του rimming που έχει ξεκωλιασει όλο το ανατολικό μπλοκ ....δεν ξέρει αυτός ξέρουν τα ναυάγια του μπου αν είναι "πουστικο " φετιχ
review reaction 1 hornyasfuck
23 Φεβρουαρίου, 2024
Ωραίο βλαχογκομενακι, πρέπει να είναι και πεζού, το μαρτυράει η φάτσα της. Η πρεζουδες κάνουν τα καλύτερα γαμισια
review reaction 3 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8