Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Call-Girls 54784
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Μεσημεριανές ορέξεις και αφού ρωτήσαμε το γραφείο τι καλό υπάρχει μου δίνουν 2 επιλογές. Και οι δύο από Βραζιλία. Να πω ότι το σκέφτηκα αρκετά γιατί τα γούστα μου είναι προς ανατολική Ευρώπη.
Αλλά λέω δεν πειράζει ότι έτυχε τώρα και επιλέγω την Ήρα.
Ήρθε 5 λεπτά νωρίτερα (με ενημέρωσε το γραφείο) και μόλις άνοιξα αντίκρισα ένα χαμογελαστό κορίτσι με ένα υπέροχο χαμόγελο.
Αδύνατη με όλα επάνω της να είναι φυσικά, με μερικά τατουάζ και piercings.
Πήγε για μπάνιο και μόλις βγήκε μου ορμηξε με φιλιά χάδια όπου και εγώ ανταπέδωσε. Ξεκίνησα γλύψιμο και έγινε μούσκεμα,φάνηκε να το απολαμβάνει όπως και εγώ, η σειρα της για στοματικό που ηταν πολυ καλή και εγλειψε τα πάντα.... σκουφάκι και από πάνω για αρχή που δεν σταμάτησε καθόλου να με χαϊδεύει και να με ικανοποιεί, αλλαγή διαφόρων στάσεων και ολοκλήρωση μεσα της στο σκουφάκι.
Μπάνιο και οι δύο και γρήγορα δεύτερος γύρος με 69 όπου μπήκαν και δαχτυλάκια και δεν είπε όχι ούτε μια στιγμή, στα 4 για να απολαύσω και την πίσω θέα με το μαλί αφάνα. Επιστροφή σε ιεραποστολικο που σφυροκοπησα για ώρα και αυτή το δεχόταν με χαμόγελο και εκφράσεις ηδονής. Επειδή δεν θα τελείωνα ξάπλωσα και μου έκανες μαλάξεις και στοματικό καθώς εγώ έπαιζα με το μουνακι της και που ήρθε το τέλος κάπου επάνω της (πρόσωπο, στάμα, λαιμό) αλλά δεν ξέρω που ακριβώς γιατί δεν κοίταξα :)

Μπράβο στη Βραζιλία :)

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 21, 2023
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
14 Ιουν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
831
Πόντοι:
990
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, Sinman, Yatoputso και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Αυγούστου, 2023
Έκανες και συ σαν τον Ρονάλντο " Siuuu" ?
review reaction 1 review reaction 3 shadow123, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1