Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 14 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 48675
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
5.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εξαιρετική κοπέλα. Είχαμε ενα μπατσελορ ενος φίλου και οι άλλοι οι μαλακες κουμπάροι καλέσανε τις σουγκαμπειπμς να χορέψουν με 500€ στο γαμπρό αλλα ούτε λόγος για γαμησι. Τελικά και μετα απο πολλές αρνησεις απο γραφεια λογω οτι είμαστε πολλοι εκεί. Καταφέρνω να κλεισω τη Σίντι μας. Οταν ηρθε λεω στους αλλους να σκάσουν (αφου ειπα οτι ειμαστε 2 και οχι 20 εκεί) και κατεβαίνω απο τη βιλλα μας να τη παραλάβω. Τη φασώνω στη διαδρομή κανονικοτατα τη γλυκουλα μου για να δω τι παω στον γαμπρό τις δινω τα τιμια λεφτα της που δεν τα ζητησε ποτε και την παω στον οροφο της θυσίας. Δεν ξερω τι εκανε γτωο γαμπρος το επαιζε πιστος λογω καλεσμενοι και φιλοι της νύφης και μας ειπε μονο μασαζ. Αφου τα είπανε στη γλωσσα τους με τον φιλο μού κατι για τη μαφια στην Αλβανια κλπ πραγματα που ο φιλος δε θυμοταν αλλα εγω κρυφακουγα. Κατεβαίνει και παει να με φασώσει μηπως γαμησω και γω. Ειχα ψηθεί να την πάρω στην πισίνα αλλα δεν με έψηνε να γευτω τα χυσια του αδερφού οπότε τη φιλησα στο μετωπο. Με 80 100 ευρω θα ηταν θεα και θα την επαιρνα καθε μερα σπιτι μου να τα λέμε . Καθώς μαρεσει και το ξεφτιλικι που αντέχει και οτι παραμενει καλοδιαθετη. Αν θελετε θεα μην παρετε, αν θελετε να ξεφτιλισετε και να στε φιλαράκια πάρτε. Γιατι παλια μου χει τύχει να κανει παράπονο τυπισσα για το ξεφτιλισμα που υποτίθεται άντεχε. Εν ολιγοις ευχαριστούμε Σιπταρινα μου! Φιλακια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
130€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
lilas7
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
5 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
166
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 BisexualWannabe, STAVROS6969, eridon1877 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Αυγούστου, 2023
Όταν την πήρα της έδωσα χαστούκια, φτύσιμο. Ξεφτίλισα την Αλβανίδα
review reaction 4 STAVROS6969
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1