Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 47 10
Call-Girls 110305
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Παλαιότερη συνάντηση με το κορίτσι, χρωστούσα κριτική!
Δεν την βλέπω ενεργή αυτή τη στιγμή στο γραφείο, ίσως λείπει από Ελλάδα. Ίσως και όχι. Απλά θυμάμαι παλαιότερα έλειπε για αρκετά μεγάλο διάστημα..
Ξανθιά, όμορφη με ωραίο σώμα, είναι ξεκάθαρο σε φωτό και βιντεάκια τι θα συναντήσετε στο δωμάτιο! Δεν κρύβει το προσωπάκι της άλλωστε..
Αρκετά δοτική, καθόμασταν στο κρεβάτι γονατιστοί και γλωσσοφιλιαζόμασταν λες και τα είχαμε.. Αδυναμία οι ξανθιές!
Στοματικό κλασσικό Ρουμάνικης σχολής.. Δυνατό ρούφηγμα.. Το δωμάτιο στον Μπιλάρα είχε καθρέφτη απέναντι από το κρεβάτι, ήμουν ξαπλωμένος και με ρούφαγε κοιτώντας την φάση στον καθρέφτη, καυτές στιγμές!
Το ίδιο έκανε και όταν με καβάλησε.. Νομίζω την έφτιαχνε αρκετά να κοιτάζεται ενώ γαμιέται!
Όταν την πήδαγα ιεραποστολικά και φασωνόμασταν φουλ, δυσκολευόμουν να κρατηθώ. Της είπα ότι θα χύσω και άρχισε να βογγάει περισσότερο.. Ήταν ελαφρώς fake αλλά έχυσα πιο δυνατά χαχα Ακολούθησε και μίνι δεύτερος γύρος με όσο χρόνο είχε απομείνει με αρκετή δόση handjob-blowjob και η συνάντηση έλαβε τέλος.
Ενδιαφέρον όμορφο κορίτσι που μπορεί να αποδώσει μια ευχάριστη GFE ατμόσφαιρα.. Πολύ ευχάριστη και στο σόσιαλ..
Σκέφτομαι κάποια στιγμή να την ξαναδοκιμάσω ίσως και σε κάποιο duo.. Νομίζω με την Σοφία να έχω 2 ξανθιές να μου ρουφάνε τα @@ θα ήταν πραγματική τσόντα Κουλ
Καλή μας συνέχεια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antidote
Ανώτερος
Εγγραφή:
16 Αυγ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
6.374
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anthotypos, THV, hornyasfuck και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού