Λεπτομέρειες αξιολόγησης

9.1 5 10
Call-Girls 32152
Γενική βαθμολογία
 
9.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Πάλι μο ( υ ) ναχοφάηδες, ἔ; Χαλάλι σας! Λοιπόν ραντεβού μέ ἀνταλλαγή δυό-τριῶν μηνυμάτων μὲ τὸ γραφεῖο. Εὔκολη ἡ ἐπικοινωνία τέτοιες ἡμέρες τοῦ Αὐγούστου. Φτάνω καί μοῦ δίνουν τὸν ἀριθμό δωματίου. Πέρασα διακριτικά καί σιωπηρά ἀπ’τὴ ρεσεψιόν χωρίς νά πάρη πρέφα ἡ ρεσεψιονίστ ποὺ κοίταζε τὸ κομπιοῦτερ.

Ἐμφάνιση: ἡ κινηματογραφική κάμερα καί ἡ φωτογραφική μηχανή τὴν ἀδικοῦν. Τῆς τό’πα καί μοῦ λέει “Really?!” Μόνο τό πρόσωπο γύρω ἀπ’τό στόμα ἔχει ἀρχίσει νά σπάη, ἀλλά τῆς προσθέτει μιά ὥριμη γοητεία κατά τὴ γνώμη μου.Φοροῦσε κάτι καυτά μαῦρα ἐσώρουχα καί ταιριαστά καλσόν. Δίνω τὰ λεφτά καί μπαίνω γιά μπάνιο, βάζω καί listerine ποὺ εἶχε γιά νά’μαι σίγουρος. Μοῦ φωνάζει ὅτι λείπουν 10 εὐρώ καί ὅτι τῆς ἔδωσα 150. Τὸ τακτοποίησα βγαίνοντας. Τί μᾶς κάνουν οἱ ἀυπνίες.

Ἐπικοινωνία: Ἀρκετά καλά ἀγγλικά, ἀρκεῖ νά μιλᾶτε λίγο ἀργά καί νή μή χρησιμοποιεῖτε ἰδιωματισμούς. Ἔτσι βρίσκεται ἡ ἄκρη.

Ὑπηρεσίες: Ξαπλώνει καί ἀρχίζουμε τὰ φιλιά καί τὰ γλωσσόφιλα τὰ ὁποῖα δίνει, ἀλλά χαλαρά καί διακριτικά, ἀλλά ταυτόχρονα καί περιέργως μὲ πολύ ἐρωτικό καί δοτικό τρόπο. Τὰ προτιμοῦσα ἀπ’τῆς Lucy Heart τὰ ὁποῖα ἦταν πιό βαθειά ἀλλά καί λίγο κρύα. Τῆς ἀρέσει νά κουνᾶ τό σῶμα της μὲ πολύ ἐρωτικό τρόπο καθ’ὅλη τὴ διάρκεια τῆς συνέδρίας. Δέν τῆς ἄρεσε νά τῆ φιλῶ πίσω ἀπ’τὰ ἀφτιά: τὴν ἐνοχλοῦσε τὸ σκουλαρήκι. ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΜΑΤΑΙΟΔΚΟΞΙΑ! Βγάζει τὸ σουτιέν καί ἀρχίζω νά τῆς γλείφω τίς ρόγες. Πολύ εὐαίσθητες. Ὅσοι θέλουν βυζαροῦδες θ’ἀπογοητευτοῦν, ἐγώ δέ δίνω δεκάρα γιά τὸ μέγεθος. Σέ κάποια φάση κτυπᾶ τὸ τηλέφωνο ἀπ’τὴ ρεσεψιόν: τῆς ἔστειλε κάποιος δῶρο καί ἔπρεπε νά πάη νά τό πάρη. Θά περνοῦσε ἀργότερα τοὺς εἶπε. Ταυτόχρονα ἐγώ τῆς ἔγλειφα τὸν πανέμορφο κῶλο της καθώς εἶχε γυρίσει μπρούμυτα. Μετά τό τηλεφώνημα ἤθελε νά τῆς κάνω λίγο μασάζ στὴν πλάτη. Τῆς ἔκανα γιά δυό-τρία λεπτά μὲ τὴν πούτσα μου ἀνάμεσα στὰ κωλομέρια της. Μετά μοῦ’κανε αὐτή γιά δύο-τρία λεπτά. Ξαναξαπλώνει ἀνάσκελα ὕστερα ἀπό δυό-τρία λεπτά καί πάλι γλωσσόφιλα καί πάλι ρόγες. Σέ κάποια φάση ρωτᾶ ἄν θέλω νά βάλω προφυλακτικό. Τῆς λέω ἀργότερα. Μοῦ λέει: «Τελευταία στιγμή θές;» «Ναί» ἀπαντῶ. Ἐπί τῆς οὐσίας ρωτοῦσε ἄν θέλω ἕνα ἤ δύο γύρους. Ἐγώ εἶμαι τοῦ ἑνός, δέ μοῦ βγαίνει ὁ δεύτερος. Μετά ξαπλώνει στό πλευρό της καί ἐγώ ἀνάσκελα. Τῆς ἔγλειφα τίς ρόγες ἐναλλάξ μέ φιλιά, γλωσσόφιλα. Λίγο ἀργότερα ψαχουλεύω τὸ μουνί της παραμερίζοντας τό ἐσώρουχο. Πρῶτα ἐξωτερικά καί διευρενητικά, μετά καί ἐσωτερικά: χωροῦσαν μόνο δύο δάκτυλα. Ὑγράνθηκε γρήγορα πολύ καί πολύ. Ἔκείνη ἔπαιζε μὲ τὴν πούτσα μου ἀλλά ὄχι ἔτσι ὥστε νά χύσω. Μετά ρωτᾶ ἄν θέλει νά βάλω προφυλακτικό καί τότε ἐγώ ζητῶ νά τὴ γλείψω. Πανέμορφο μουνί. Στό γλείψιμο ἔκανε κάτι ποὺ δέ μοῦ’χουν κάνει ποτέ:ἔβαλε τὰ πόδια της στοὺ ὤμους μου καί μέ καθοδηγοῦσε. Πολύ ὡραῖο καί ἐνδιαφέρον, ἀλλά ὑπῆρχε ἕνα πρόβλημα: δέ βόλευε τὸν αὐχένα μου. Δέ μέ πείραξε γιατί μ’ἄρεσε ἡ πρωτοφανής ἐμπειρία καί ἤθελα νά δῶ ποῦ θά πάη. Ἐδῶ κολλᾶ ὁ χαρακτηρισμός ἐγωΐστρια. Δέ μοῦ ἀνταπέδωσε ὅμως στοματικό ἀλλά οὔτε καί ἐγώ ζήτησα γιατί α) ἤμουν ἱκανοποιημένος καί ὑπερβολικά διεγερμένος, ἀλλά ταυτόχρονα καί β) λίγο κουρασμένος λόγω ἀυπνίας. Μοῦ βάζει προφυλακτικό, ἀλλά λόγω κούρασης μοῦ πέφτει λιγάκι σέ αὐτό τὸ σημεῖο. Μέ τό χέρι της «τό’φτιαξε», ἀλλά παραλίγο νά χύσω. Τόσο καλή. Ὁπότε μπῆκα γρήγορα-γρήγορα μέσα της σέ ἱεραποστολικό ὅπου καί ἔχυσα σχεδόν ἀμέσως γιατί εἶναι πολύ στενή καί μάλιστα λιγουλάκι ζορίσθηκε. Αὐτή εἶπε: “Oh, God!” κουνιόταν συνεχῶς καί παθιάρικα εἰδικά οἱ μηροί καί συνέχισε καί ἀφοῦ ἔχυσα. Τό ἀποτέλεσμα: συνεχίσω νά χύνω καί νά μή μείνη σταγόνα. Ὕστερα ἀπό λίγο βγῆκα ἀπό μέσα της καί πῆγα γιά μπάνιο. Βγαίνοντας τὴ ρώτησα τὴν ὥρα μιᾶς καί κοίταζε τό κινητό 19:20 καί τό ραντεβού ξεκίνησε στὶς 18:30. Ἄρχισα νά ντύνωμαι ἀργά-ἀργά λόγω κούρασης, ἀλλά καί... ξαλάφρωσης ἐνῶ μιλούσαμε περί ἀνέμων καί ὑδάτων μεταξύ ἄλλων γιά τὴν κολλητή της τὴ Lucy, τό σέξ & διάφορα ἄλλα.

Συμπέρασμα: μιά πολύ παθιάρικη καί ἐρωτική ἐμπειρία μέ μιά δοτική, καθώς κολλᾶ πάνω στό ἀντρικό σῶμα σά στρείδι, σά νά’σαι μοναδικός γκόμενός της, ἀλλά ταυτόχρονα καί ἐγωΐστρια καθώς θέλει -καί εἶναι ἀπολύτως φυσικό- καί τὴ δική της ἱκανοποίηση.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
hornyasfuck
Ανώτατος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
26
Likes:
24.714
Πόντοι:
12.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Spiros_73, THV, OUROBOROS και 37 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Αυγούστου, 2023
Πάλι καλά που δεν σε τελείωσε με το χέρι γιατί ούτε αυτά τα 2-3 μεσαεξω δεν θα έκανες και θα εφευγες χωρίς να μπεις σε μουνι
review reaction 3 rsotos7, papaphilips, hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2023
"ὅπου καί ἔχυσα σχεδόν ἀμέσως γιατί εἶναι πολύ στενή καί μάλιστα λιγουλάκι ζορίσθηκε."
πορνσταρ...
εχυσα αμεσως...
στενη...
μαλιστα ζοριστηκε λιγουλακι κιολας...

Εμμμμ
review reaction 3 hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2023
Προσθήκη λεπτομέρειας: στό γλειοφομούνι ὄχι μόνο μέ καθοδηγοῦσε μὲ τὰ πόδια στοὺς ὥμους, ἀλλά καί μὲ τά χέρια στὸ κεφάλι καθώς καί μὲ προφορικε΄ς ὁδηγίες. Σίγουρα ἡ ἀγαπημένη της σεξουαλική δραστηριότητα.
review reaction 1 linear, pavlaras21
17 Αυγούστου, 2023
Είναι στην Ελλάδα αυτό το μωρό.??? Έρωτας μεγάλος.!!! Ποτάμια έχω ρίξει για πάρτη της.!! Συναγωνιστή ,έχει τα μακρυά μαλλιά που έχει και στις ταινίες.? Ώρα να κλείσω ραντεβού με το ΜΩΡΟ.!!
review reaction 1 hornyasfuck
17 Αυγούστου, 2023
Ρε τον horny...πήρε τις πορνοστάρ με τη σειρά...Αυγουστιάτικος οίστρος...
review reaction 1 hornyasfuck
18 Αυγούστου, 2023
Φιλε μου δεν καταλαβαινω πως εδωσες τοσο ψηλη βαθμολογια, αν διαβασει κανεις την κριτικη σου προσεχτικα μαλλον αρνητικη μοιαζει, εμενα τετοια συμπεριφορα θα μου εκοβε την διαθεση, το συγκεκριμενο πρακτορειο εχει φημη οτι φερνει ωραια κοριτσια μεν αλλα ξεπετες δε, μαλλον απευθύνεται σε πελατεία νεαρών ή άπειρων αντρών.
review reaction 4 hornyasfuck
18 Αυγούστου, 2023
@comvos2002 Δέ συμφωνῶ μέ τίποτα ἀπ'ὅσα ἔγραψες. Καί χαμηλή βαθμολογία τῆς ἔβαλα. Ἄν μποροῦσα νά'βαζα, παραπάνω θά'βαζα. Τό πρακτορεῖο δέν ἀξίζει αὐτή τὴ φήμη. Καί γιά τὴν ἱστορία εἶμαι 45 ἐτῶν καί συμμετέχω ἀπ'τό 2007 στὸν χῶρο.

@999r ΝΑΙ, ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ. Ναί, ἔχει αὐτά τὰ μαλλιά. Κλεῖσε γρήγορα!
review reaction 1 999r
24 Ιανουαρίου, 2024
Τέλεια επιλογή.
Όταν συμπληρώσω τον επιθυμητό αριθμό επαναλήψεων (πριν φύγει) θα ανεβάσω κρατική.
Η απόλυτη περίπτωση VFM…
review reaction 2 hornyasfuck
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8