Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 12 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Εξαιρετική η Κίρα !! Δεν ξέρω για δήθεν ιδιότροπης συμπεριφοράς . Ίσως η συμπεριφορά παράγει συμπεριφορά . Εγω πάντως πέρασα καλά . Η κοπέλα ξέρει τι κάνει και γιατί . Εάν ψάχνει κάποιος PSE εδώ είσαστε . Λογική και νορμαλ συμπεριφορά και καθαριότητα είναι το κλειδί για να την ξεκλειδώσει κανείς . Πίπα φανταστική και κατά την διάρκεια της έβαλα και 2 δάχτυλα στην μουνα της και την μαλακιζα . Γαμηση φυσικά στα 4 όπου της είχα πιάσει και τα χέρια προς τα πίσω σαν γκέμια και την σφυροκόπησα χωρίς καμμία διαμαρτυρία η δυσανασχέτηση εκ μέρους της . Εγώ πιστεύω τις αρέσει το PSE . Θα την ξαναπάρω κάποια άλλη φορά για αναλ .
Το highlight της συνάντησης ήταν όταν είχε μείνει ένα 15 λεπτό ακόμα και λόγω δίκης μου κούρασης λόγω σεξ μαραθώνιου των τελευταίων ημερών της είπα ότι μπορεί να φύγει , εκείνη όχι μόνο δεν έφυγε αλλά έκατσε και μου ξεμπιμπκιασε την πλάτη υπερβαίνοντας και την ώρα κατά 10 λεπτά περίπου .
Εν ολίγοις η κοπέλα είναι ιέρεια του σεξ με την αρχαία έννοια της λέξεις . Όχι μόνο πήδημα αλλά και after sex care ???.
Όπως είπα θα την ξαναπάρω ποιο ξεκούραστος για της σκίσω το κωλαντερο .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.552
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, doc_lin, STAVROS6969 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού