Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 28 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 85266
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ο τίτλος τα λέει όλα . Όπως προείπε κάποιος είναι από τις γκόμενες που βλέπεις στα Club και θες να την χύσεις . Ότι βλέπετε στις φωτό αυτό θα σας έρθει . Μιλάει αποδεκτά αγγλικά ποτέ και λίγο σοσιαλ είναι καλό . Έχει φανταστικό σώμα μοντελε με ατελείωτα πόδια και πολύ ωραία κωλο με φανταστικά tan lines που είναι το φετίχ μου . Έχει καλή συμμετοχή , ωραίο στοματικό άνευ , δέχεται περιποίηση και δαχτυλάκια στο μύδι της και υγραίνεται . Κρέμες και αλοιφές δεν έπαιξαν . Μυρίζει υπέροχα και είναι πεντακάθαρη . Ντους έκανε όταν ήταν να φύγει και έτσι υποθέτω ότι ήρθε και σε μένα . Παίχτηκε μόνο ένας γύρος λόγω δικιάς μου κούρασης . Αλλά ήταν φουλ GFE με φιλία σε όλο μου το σώμα . Το μόνο που με χάλασε ήταν η έλλειψη φιλιών αλλά στο φιναλε δεν αναφέρονται και στην καρτέλα της όποτε το κάνει όποτε γουστάρει . Γιαυτο ήταν και το 7* στην σχέση αποδοσησ / τιμής .Για έναν γερό πορνό σαν εμένα μόνο που έβλεπα αυτό το αγγελικό πρόσωπο να τον παίρνει στο στόμα και μετά τον τρώει απο όλες της μεριές ήταν αρκετό να με ανεβάσει . Βλέπεις και οι παντρεμένοι έχουν ψυχή . Γενικά ωραίο τυπακι που κάνει το επάγγελμα της Πόρνης με συνείδηση και επαγγελματισμό . Σε κάποιους δεν αρέσει σε άλλους αρέσει . Εγώ πάντως θα ξαναπάρω ίσως και long date .
Μάγκες με τις υγείες σας . Το σεξ είναι το ελιξίριο της ζωής .

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 13, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
koursaros66
Ανώτατος
Εγγραφή:
2 Δεκ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
60
Likes:
3.562
Πόντοι:
10.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, THV, Yatoputso και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Αυγούστου, 2023
Εξαιρετική επιλογή !!! Έτσι!
review reaction 1 review reaction 3 koursaros66, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1