Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 55 10
Call-Girls 158972
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
6.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Γραφω με αφορμη τον φιλο εκ Θεσσαλονικης Scorpio την δικη μου αποψη.Να πω οτι εκτιμω αφανταστα αυτους που γραφουν αρνητικές η μετριες κριτικές γιατι ειναι ως επί το πλείστον αληθινές.

Συναντηση οταν ηταν Αθήνα.
Για το γραφειο.Πολύ καλή εξυπηρέτηση,ευγενεια οκ,
ειναι οι μονοι που δινουν καποιες περαιτερω λεπτομερειες οπως αυτη η κοπέλα ειναι χαλαρη,αυτη ειναι σκυλί κτλ και επίσης εκτιμω οταν μου λενε "Μην την πάρεις αυτην δεν ειναι στα γουστα σου"..Η ειλικρινεια παντα εκτιμαται

Η Αναστασια ναι μεν μοιαζει με τις φωτογραφίες,αλλά ειναι κατωτερη..Πρόσεξα-δεν ξερω αν και αλλοι το ειδαν-οτι εχει κοντα ακρα και χαμηλο κεντρο βαρους πραγμα που εμενα σε γυναικα με χαλαει.Εχει φτιαγμενο στηθος-το κλασικό που ειναι φταιγμενο ως ενα σημειο και μετα φυσικό και μαλακο- και καλό κωλο με σολαριουμ
Στις φωτογραφίες θα ηθελα μια αλλη επιλογη,μεταξυ ελαφρως επεξαργασμενες και παραπλανητικές..καπου αναμεσα δηλαδη..θα ελεγα εξυπνα επεξεργασμενες.

Απο κει και περα,πολύ δυνατό πρόγραμμα,βαθια ακουραστη πίπα,στα 4 πολύ καλή αίσθηση αν και με τζελ ηταν υγρη σαν χωρις προφυλακτικό!Πολυ καλή αισθηση
Επιτρέπει δυνατα αν και με καποιο κοφτη,μαλλια δεν θελει λογω τρέσας πως τα λενε αυτα δεν ξερω
Χυσιμο στομα μεχρι τελους.
Κουβεντες σοσιαλ τιποτα δεν επεδιωξα
Εν συντομια,σκυλέ εμφανιση μιλφ-τυπου BRAZZERS θα ελεγα-οχι τουμπαναρα ουτε να πεσεις κατω ξερός και πολύ καλό Pse προγραμμα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 07, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
gnnakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
13 Απρ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
95
Likes:
12.476
Πόντοι:
18.036
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 andronikos3, THV, hornyasfuck και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού