Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 13 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 65221
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με τη Stella χωρίς να έχω διαβάσει την μοναδική κριτική από τον αξιόπιστο HoneyVoskos. Γενικά θα συμφωνήσω με την περιγραφή του αλλά ας καταθέσω και εγώ δυο λόγια για την εμπειρία μου.

Εμφάνιση πολύ καλή, ψηλή, νέα, φρέσκια γυναίκα με ωραία μάτια και μαλλία, κλασάτη και περιποιημένη. Σώμα ποίημα, γυμνασμένη, μέση δαχτυλίδι, καθαρή επιδερμίδα, κοκκινισμένη από τον Αθηναϊκό ήλιο με μικρό όμως βυζάκι.

Ευγενική, χαμογελαστή, κάπως απόμακρη όμως και με περιορισμένα Αγγλικά. Στα του αγώνα δεν δυσανασχετεί, αλλά δεν της αρέσει αυτό που κάνει και το δείχνει. Συμμετοχή περιορισμένη, πρωτοβουλία ανύπαρκτη και εάν εγώ δεν έκανα κίνηση για δεύτερο γύρω ακόμη εκεί θα είμασταν να παίζουμε με τα δάχτυλα μας.

Σε μια περίεργη φάση χτυπάει η πόρτα, την αγνοούμε και συνεχίζουμε, μετά από λίγο ξαναχτυπάει και ακούγεται απέξω η καμαριέρα που ήθελε να μπει στο δωμάτιο. Χτυπάνε τα τηλέφωνα από τη δουλειά, εάν χτυπάνε και τις πόρτες πως θα λειτουργήσουμε!

Φεύγει σύντομα, όσοι θέλετε να συναντήσετε ένα όμορφο, ευγενικό πιπίνι με πολύ αξιόλογο σώμα αλλά χωρίς ιδιαίτερες απαιτήσεις στο sex δεν θα απογοητευτείτε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
11 Σεπ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
153
Likes:
10.929
Πόντοι:
30.738
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, kelenor, THV και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Αυγούστου, 2023
Συγνώμη φίλε αλλά για 150 την ώρα, αυτό που περιγράφεις δεν κάνει. Δεν τα βρίσκουμε στον δρόμο τα λεφτά. Ευχαριστώ για την κριτική σου γιατί το σκεφτόμουν να την πάρω.
review reaction 1 Bartender 74, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1