Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 18 10
Call-Girls 54791
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απαντηση στο διλλημα μου δν πηρα (Μαιρη ή Ηρα) αλλα μου ελυσε το προβλημα η μη διαθεσιμοτητα της Μαιρης.
Ηρα λοιπον πριν λιγο,ραντεβου μιας ωρας!
Το γραφειο παντα με διαθεση να προτεινει κ να περασεις καλα,πλεον ειναι γνωστο αυτο!
Το κοριτσι ηρθε στην ωρα του,πορτοκαλι σακακι-παντελονι κ πεδιλο ψιλοτακουνο σκετη προκληση με τα tan lines στο μικρο μπουστο της!
Social δν με απασχολει ποτε οποτε δν εχω κατι να πω περα του οτι ψιλοσυννενοηθηκαμε οτι ειναι η 3η της φορα Ελλαδα κ μετα θα παει Ισραηλ(κ πολλα ειπαμε για μενα).
Στο κυριως πιατο το μενου ειχε ενα υπεροχο τυπακι,με αυτο το μαλλι που βλεπετε κ ναι γαμει,ολα πανω της natural,ματαρες,μικρο στηθος με ρογα σαν ελια θρουμπα,κωλος ποιημα με τρυπουλα καυαρη κ σχεδον απειραχτη,μουνακι ωραιο κ ροζουλι,μαυρισμενη κ μονιμα γελαστη…Παιχτηκε ενας γυρος γιατι το μουνακι της ηταν για φαγωμα,οποτε ασχοληθηκα πολυ,δαχτυλακια ανετα χωρις κινηση για οχι,το εγλυφα κ με κοιταζε στα ματια συχνα πυκνα,γλωσσοφιλα χωρις δισταγμο κ ποδαρακια-πατουσες για μπουκωμα!Πιπα ωραια,οχι πολυ βαθια απο μονη της,με ιδιαιτερη περιποιηση των @@ κ ανεβασμα απο πανω!Μικροσωμη αλλα πολυ κινητικη,απο τα πιο ωραια cowgirls που εχω κανει,με κινηση απο εκεινη ταυτοχρονα με μενα…Ξαπλωμενη να βλεπω τη φατσαρα της κ να χαιδευει το μουνακι της,ονειρο!Χυσιμο λιγα χαδια κ 1ωρα τελος!Υπεροχο ραντεβου,ευγε στο κοριτσι!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 11, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Μαϊ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
349
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 GALLAS, hornyasfuck, Yatoputso και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού