Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 5 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Alina….
Μπορώ να πω από τις καλύτερες επιλογές που έχω κάνει….
Στην αρχή φοβήθηκα λόγω καταγωγής γιατί οι περισσότερες είναι ψεκάστε σκουπίστε τελειώσαμε, Αλλά με διέψευσε !

Εύκολη συνεννόηση με το γραφείο, συνάντηση στο χώρο της κοπέλας, με το που άνοιξε η πόρτα ήτανε με τα εσώρουχα με άψογο κορμί ίσως καλύτερο και από τις φωτογραφίες και πολύ όμορφο προσώπο ότι ακριβώς βλέπετε, χαμογελαστή ευδιάθετη και πολύ κοινωνική…
Αμέσως έσπασε ο πάγος με ένα δυο φιλιά, μου πρόσφερε νερό και πετσετούλα για ντουζ λέγοντας από μόνη της ας μην αργούμε !
Αμέσως με άναψε αν και δεν ήθελα και πολύ… Ήμουν πρώτο ραντεβού και από ότι φαίνεται είχε και όρεξη…. Μέχρι να τελειώσω το μπάνιο είχε ήδη πάει στο κρεβάτι φορέσει από μόνη της κάτι πέδιλα ψηλοτάκουνα επειδή απλά της είχα πει όταν μπήκα ότι αυτά είναι ωραία παπούτσια.

Δεκτική στα φιλια…
Στο γλειφομούνι ήταν κάπως διστακτική αλλά στο δεύτερο γύρο με άφησε κανονικά…. Γλειψίματα, πιασήματα και πάρα πολύ ωραία πίπα προσπαθώντας να τον βάλει όλο μέσα με μπόλικο σάλιο. Στα του αγώνα αλλάξαμε αρκετές στάσεις, με αγαπημένη της από οτι είδα στα τέσσερα και μπρούμυτα με μαξιλάρι κάτω από τον κώλο της, αντέχει πολύ στο σφυροκόπημα και πολλές φορές όταν ήμασταν στα τέσσερα με έπιανε και ερχότανε με φορά κατά πάνω μου από μόνη της, έδειχνε να το γουστάρει γιατί έγινε και μούσκεμα αρκετές φορές.
Και τις δύο φορές τελείωσα πάνω στην απίστευτη κωλάρα της.

Πριν αρχίσει ο δεύτερος γύρος καθίσαμε να κάνει ένα τσιγάρο και πριν το τελειώσει από μόνη της μου λέει θέλω κι άλλο το αφήνει μισό και φεύγουμε ξανά στο κρεβάτι… Πολύ καλός και ο δεύτερος γύρος με αποκορύφωμα στα όρθια σε ένα μεγάλο καθρέφτη που έχει μπροστά από το κρεβάτι….
Εκεί και μόνο που την έβλεπα όπως ήταν στημένη τελείωσα πάλι πάνω στην κωλάρα της…
Αν την προλάβω Θεσσαλονίκη όταν γυρίσω ξανά θα ήθελα να ξαναπάω πιστεύω σαν δεύτερη φορά θα είναι και καλύτερα !!!

Πολύ ευχαριστημένος από το γραφείο και από το ραντεβού, συνεχίστε έτσι!

Ήταν η δεύτερη ευκαιρία που έδωσα στο γραφείο γιατί με την πρώτη δεν πήγε τόσο καλά αλλά το άξιζε !

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
SirLancelot
Σεβαστός
Εγγραφή:
15 Ιαν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
2.632
Πόντοι:
1.196
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, Bartender 74, koukoskoukou και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού