Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 8 10
Call-Girls 43067
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Αφού έφαγα άκυρο την τελευταία στιγμή από την Ιταλίδα Monica, (μου είπε ότι θα δουλέψει την επόμενη ημέρα) βρήκα την συγκεκριμένη

με τις αντικρουόμενες κριτικές σε θέματα συμπεριφοράς... Της έστειλα μνμ και κλείσαμε στο γνωστό παραβαρδάριο ξενοδοχείο όπου

στεγάζεται και το τοπικό γραφείο. Όσο πλησίαζε η ώρα με έλουζε κρύος ιδρώτας... από την μία να μην συναντήσω μια "παρανοϊκή" συμπεριφορά

κι από την άλλη την κακή ποιότητα κλιματισμού στο ξενοδοχείο... Παίρνω αριθμό δωματίου και χτυπάω πόρτα... ανοίγει μια μελαχρινή πιο ψηλή

από εμένα (είμαι και 1,85) με πράσινα μάτια- προμιλφ θα την χαρακτήριζα- βυζάρες και κωλάρα.... Μου ζήτησε ευγενικά τα λεφτά μπροστά και

μου έδωσε πετσέτα για μπάνιο... Το δωμάτιο παγωμένο (κυριολεκτικά) , μουσική δυνατά και ένα φωτορυθμικο στην ατμόσφαιρα...

Ωχ λέω που ήρθα... βγαίνω από το μπάνιο ,μου ζήτησε να ξαπλώσω ανάσκελα και άρχισε την περιποίηση... φιλάει παθιάρικα με γλώσσα και φιλάει παντού....

με ψέκασε με ένα φσιτ φσιτ: 2funny:... ψέκασε και στο στόμα της...αφού δεν έτσουζε δεν είπα τπτ...

πίπα με ρυθμό χωρίς να με κάνει να τελειώσω... μου βάζει προφυλακτικό και στήνεται στα τέσσερα...Κατσικογάμης κωλάρα για σφαλιάρες...

συμμετέχει ενεργά αλλά δεν αφήνει δάχτυλα.... την γύρισα ανάσκελα με σηκωμένα τα πόδια με φουλ γλωσσόφιλα....

μετά το κάναμε στα όρθια και το αποκορύφωμα ακουμπισμένη στον τοίχο με πλάτη κι εγώ μπροστά της.... εκεί δεν άντεξα.... όλα στο λάστιχο...

μετά το φρεσκάρισμα με ξάπλωσε για χαλαρωτικό full body masage ... εγώ σκεφτόμουν στα 50 σιγά μην μου ξανασηκωθεί τόσο γρήγορα...

μια χαρά το κατάφερε και με τρελή πίπα και ισπανικό τελείωσα στο στόμα της....

ps. ισως την πέτυχα ξεκούραστη στο πρώτο της ραντεβού....θα το ξαναεπιχειρήσω πάντως...

Ακούραστη εργάτρια μέχρι το τέλος της ώρας....

Αφού δεν έδωσα σημασία στην μουσική....

Καλά να περνάτε!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
doc_lin
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
17 Ιαν 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
63
Likes:
6.554
Πόντοι:
28.335
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ, mancunian1986, andronikos3 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Αυγούστου, 2023
Ωραίος ο παιχτηςΚαπέλο
review reaction 1 doc_lin
10 Αυγούστου, 2023
Τούμπανο η EvaΟυάου καρδιές!
review reaction 2 doc_lin
10 Αυγούστου, 2023
Συμμορφώθηκε από το κράξιμο που έφαγε.
review reaction 1 doc_lin
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3