Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.4 10 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή αργά το απόγευμα με το καραβάκι από το εξοχικό και ψάχνω για βραδινή εξόρμηση. Βλέπω την καρίνα με ιντριγκάρει ότι είναι μίξη βραζιλιάνας με γιαπωνέζα κοιτάω τις φωτογραφίες της διαβάζω μία κριτική στο site και ο στόχος κλείδωσε Την κλείνω για 12 το βράδυ στο χώρο της με πρωκτικό άδειασμα στο στόμα και ζητάω ζαρτιέρες
11:50 είμαι έξω από τον χώρο της κοπέλας περίεργος χώρος δεν είναι Airbnb δεν το λες ξενοδοχείο ανοίγει η πόρτα του δωματίου και μένω κάγκελο το κορίτσι έχει μία δική της απίστευτη γοητεία και αποπνέει ερωτισμό όχι τον προσποιητό ερωτισμό της βίζιτας αλλά την αρχέγονη έλξη του τέλειου θηλυκού τροπαίου που θέλεις με κάθε τρόπο να κάνεις δικό σου.
Καταφέρνω να ξεπεράσω την έκπληξη μου και προσπαθώ να σπάσω τον πάγο τα αγγλικά της είναι μέτρια Αλλά μπορείς να συνεννοηθείς ξεκινάμε ελαφρά προκαταρκτικά Φιλάκια με γλώσσα λίγο διστακτικά στην αρχή και σιγά σιγά το κορίτσι ανεβάζει ρυθμούς και εγώ είμαι τέρμα καυλωμένος όπως όταν πρώτο πήδηξα την Star συμφοιτήτρια στο Παντειο
Η Καρίνα είναι δοτική και καυλώνει όταν ο παρτενέρ της παίρνει ηδονή από αυτή και αφήνεται να την καθοδηγήσεις και να τη γαμησεις με όποιο τρόπο σε ευχαριστεί Αρκεί να εισπράττει και αυτή ηδονή ενώ χύνει πολύ εύκολα και σε κάνει να νιώθεις σούπερ εραστής.
Ηδονική πίπα με καραμέλωμα αρχιδιών και κοίταγμα κατάματα πολύ ωραίο σεξ με ένα υπέροχο μουνακι καθαρό και στενό στην αρχή έβαλε λίγο gel μετά είχε φυσική λίπανση το κορίτσι δεν είναι για αγριάδες δεν αντέχει τις πολύ βαθιές διεισδύσεις αλλά το μουνι της συσπάται συνέχεια και όταν χύνει οι εκφράσεις του προσώπου της και η ένταση στο κορμί της είναι όλα τα λεφτά.
Στο δεύτερο γύρο προσπάθησε φιλότιμα για πρωκτικό αλλά καταλάβαινα οτι δεν θα μπορούσαμε να είχαμε αξιοπρεπή διεισδύση και ότι την πονούσα πάρα πολύ το σταμάτησα γιατί δεν μου πήγαινε να πονέσω ένα τόσο ερωτικό πλάσμα. Μου το ανταπέδωσε με καταπληκτικό δεύτερο γύρο Όπου έχυσα στο στόμα της με τρομερή ένταση και καταϊδρωμένος ενώ με κοίταζε στα μάτια.
Συμπερασματικά Η Καρίνα είναι μία πολύ ερωτική γυναίκα με έντονη τη διάθεση να σε ευχαρίστησει και να περάσατε και οι δύο καλά ξεφεύγει από το στυλ της βίζιτας ξέκωλο και σου προσφέρει μία πιο ουσιαστική και ερωτική εμπειρία
Με την καρίνα είναι από τις λίγες φορές που σε πληρωμένο έρωτα σκέφτηκα τόσο έντονα
την ευχαρίστηση της παρτενέρ μου και να μην την πονέσω και να την κάνω να περάσει καλά.
Θα προσπαθήσω να την ξαναδώ γιατί πιστεύω ότι με τη συγκεκριμένη και τη δεύτερη φορά θα είναι εξαιρετική εμπειρία

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
220€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
2.752
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 eridon1877, TOMCRUISE, Quarantaris και 16 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
09 Αυγούστου, 2023
Σε γυναίκες αυτού του επιπέδου, αναρωτιέσαι και στεναχωριεσαι παράλληλα..
Γιατί διαλέξαν αυτό το δρόμο?
Τα έχω λύσει πλέον μέσα μου αυτά αλλά δεν παύει να μου προκαλεί θλίψη.
Σίγουρα είναι και για πολύωρα ραντεβού.. Μιλάω από δώδεκα ώρες και άνω!
review reaction 3 hornyasfuck
09 Αυγούστου, 2023
Τι εννοείς περίεργος χώρος? Είναι διαμέρισμα ???
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2