Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 28 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 103734
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Τι υπεκοπελαρα ειναι αυτη;;;τι υπερμουναρος;;; εχω παθει κοκομπλοκο..απο την αρχη...με τραβηξαν οι φωτογραφιες,μου αρεσουν οι κοκκινομαλλες ειπα να το προσπαθησω.Ζηταω την προηγουμενη εβδομαδα fully booked για 4 ημερες.Ωραιοι συναγωνιστες παρτακηδες.ΓαμήσουΕγω θα γραψω ομως αν και σας καταλαβαινω....Ειπα να ξαναπροσπαθησω.Βρηκα ωρα και μερα που ηθελα.1ο σοκ ας ειναι καλα η Νικολ... 2σοκ οταν ανοιξε η πορτα.Θεα πανω σε τακουνια με αψογα εσωρουχα (με τακουνι πανω απο 1,8) γοβες και σιθρου για να δοθει εμφαση στο καλο ντυσιμο.Τα εσωρουχα ομορφα και προστυχα με το τελειο κορδονι.Προσωπο μια γλυκα, με ομορφα μαυρα ματια ,καταλευκη επιδερμιδα, αλαβαστρινη και κορμι yoga style φοβερο.Στηθος σιλικονης ομορφο,ανταποκρισιμο και ολα τα υπολοιπα φυσικα σε ενα αψογο συνολο.Ενα μικρο ομορφο διακριτικο τατουαζ.Γλωσσοφιλα απλετα, μοσχομυριστη παντου ,δεκτικη στα παντα και στοματικο αριστο.Τερμα μεσα ολα και γλυψιμο παντου αμφοτεροι.Η διαθεση , η συμμετοχη και η διαρκεια με ξεπερναει για να περιοριστω σε περιγραφες.Τελεια αποδοση στο σεξ ισως να ταιριαξαμε τι να πω.Στην επικοινωνια καταλαβαινει καλα αλλα δυσκολευεται στην ομιλια λιγο. Η μια ωρα δεν εφτασε θα ξαναπαρω σιγουρα.Πραξτε οπως νομιζετε ,εγω προτιμω να μην παρετε ???

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
andronikos3
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
7 Αυγ 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
151
Likes:
12.364
Πόντοι:
30.373
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chaoserevos, TOMCRUISE, delipas και 18 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού