Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 18 10
Call-Girls 28704
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Λόγω δουλειάς ζήτησα ραντεβού γύρω στις 16:00 με 16:00 σε ξενοδοχείο που με βόλευε. Ζήτησα Μιλένα (ήταν κλεισμένη φουλ, ελπίζω να βρω κάτι αυτή την εβδομάδα) και μου αντιπρότειναν Ilona.
Δεν είχα χρόνο για χάσιμο, έριξα μια γρήγορη ματια στις φωτό, λέω στείλτη και όπου μας βγάλει.

Γρήγορη συνεννόηση αλλά μέτρια με το γραφείο.
Όταν λες 16:00 και σου λέει μπορέι 21:00 (η Μιλένα), ΝΑ ΤΗΝ ΚΛΕΊΣΩ? , ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ? (σε δευτερόλεπτα τα μνμ). Απάντησα κι εγώ ΌΧΙ, 16:00, ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΗ ΩΡΑ. (Δλδ τι δεν κατάλαβε από το αρχικό μνμ?)
Επίσης, έχω το κόλλημα μου και θέλω οι κοπέλες να έρχονται με ψηλοτάκουνα (ΨΗΛΑ! όχι 2ποντα). Ρε παιδιά, στα 4 τελευταια ραντεβού με αυτό το γραφείο, δεν έχει έρθει καμία με τακούνια!!! Δεν ζήτησα να έρθει με ελικόπτερο!

Πάμε στα της Ilona τώρα. Φοβερά βυζιά, NATURA 2000,Χεχε!Χεχε! Πεντακάθαρη, ευχαριστήθηκα γλύψιμο, και το χάρηκε κι εκείνη. Πολύ καλή ΠΙΠΑ ( θα ήθελα λιγότερο χέρι). Επειδή μια κούραση την είχα, και ο στρατιώτης πήγε να λακίσει, σαν λοχαγός ειδικός στην εμψύχωση πάλευε και ξαναπάλευε μέχρι που τον πέτρωσε για τα καλά. Έδωσα πόνο και έβγαλα μισό λίτρο σπέρμα στο στοματάκι της. Πολύ καλό στήσιμο στα 4.

Σε γενικές γραμμές έμεινα ικανοποιημένος αλλά εν τέλει νομίζω ότι θα πρέπει να βρεθώ παλι στην ίδια δύσκολη θέση χρονικά για να την επιλέξω.

Αυτά από εμένα. Υγειένεται και χαίρεστε

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
230€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Μέτρια
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
pedroragnelli
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
29 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
16
Likes:
318
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, mancunian1986, djantonis666 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού