Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Κάτια λοιπόν ή Χριστίνα όπως λέγεται στην Αθήνα είναι ακριβώς όπως στις φωτογραφίες.Να πω την αλήθεια δεν το περίμενα.Απο το τηλέφωνο ο τόνος της φωνής της και η πολύ χαλαρή ομιλία της με τόνισε το ενδιαφέρον.Ειπα να την επισκεφτώ λοιπόν και πήγα.Ο χώρος της ανακαινισμένος στο κέντρο.Ανοιγωντας με είδα όντως ότι ακριβώς φαίνεται στις φωτογραφίες εκτός της λάμψης φυσικά.Προσχαρη ομιλιτικη και χαλαρή από το πρώτο λεπτό.Με πρόσφερε κρασάκι και χαλαρωσαμε.Λιγη ομιλία περί πάντων και πήγα για ντουζακι.Με το που βγήκα και έκατσα στον καναπέ σηκώθηκε και άρχισε να χορεύει υπό τον ήχο απαλής μουσικής και άρχισε ένα αισθησιακό στριπτίζ.Ηρθε προς το μέρος μου και έκατσε πάνω μου.Εννοειτε ότι ήμουν ήδη καυλωμένος και άρχισε να τρίβεται πάνω του.Αισθησιακα φιλιά και χάδια.Εγω άρχισα να γλείφω τις μικρές αλλά καυυλωμενες ρώγες της και εκείνη μετά κατέβηκε κάτω και με έκανε μια αργή και αισθητική πίπα.Περασμα προφυλακτικού και συνέχισε για λίγο ακόμη την πίπα και μετά έκατσε πάνω του.Τον καβάλησε καλά και για αρκετή ώρα ώσπου ήταν τόση η καύλα μου που την σήκωσα στον αέρα και άρχισα να την καρφώνω έτσι πιο δυνατά και μετά την έβαλα κάτω στον καναπέ όπου τις εγλειψα για λίγο το μουνακι της και ύστερα την έσκισα σε αυτή την στάση άλλοτε αργά και μετά σε πολύ γρήγορο τέμπο και για το τέλος την πρότεινα να χύσω στο σώμα της όπου της άρεσε.Ντουζακι πάλι μετά και μετά από λίγο έφυγα.Την χαιρέτισα και την είπα ότι θα τα πούμε σύντομα όπως και έγινε.Σε γενικές γραμμές είναι μία καλή και τίμια λύση και το κυριότερο δεν κοιτάει ρολόι και είναι άνθρωπος πάνω απ'όλα.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 20, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Κόστος
80€
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Clouzo
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
2 Νοε 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
1.401
Πόντοι:
481
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebirthed Sapiens Sapiens, gagarin, GALLAS και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού