Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 12 10
Call-Girls 42967
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με το γραφείο όλα καλά και το κορίτσι μας στην ώρα του χτύπησε το κουδούνι. Ότι βλέπετε θα σας έρθει. Γλυκό το πρόσωπο της με αυτό το μαλλί λες και την χτύπησε κεραυνός, κομψά ντυμένη και περιποιημένη , βάψιμο ίσως πολύ ελαφρύ. Με φίλησε, συστήθηκε και πέρασε μέσα.
Μιλήσαμε λίγο και αρχίσαμε τα φιλιά. Η γλώσσα της διστακτική αλλά εμφανιζόταν που και που , επίσης φίλαγε και έγλυφε λαιμό και αυτιά. Το κορμάκι της το εξερευνούσα με τα χέρια μου πια, στηθάκια μικρά στητά με ρόγα μεγάλη , γενικά γήινο κορμί και φυσικό με μόνη προσθήκη το πολύχρωμο τατουάζ στην πλάτη της και στα χέρια. κώλος πολύ καλός και όμορφα σχηματισμένο.
Με περιποιήθηκε αλλά και της το ανταπέδωσα, η πίπα της καλή με λίγο χέρι για υποβοήθηση στην αρχή , μπαλάκια καραγλύφει .Το μουνάκι της δέχεται γλώσσα και δάκτυλο.
Προφυλακτικό περάσαμε και με καβάλησε τα χέρια μου στα κωλομέρια της για υποβοήθηση αλλά και για τα χαρώ, αλλαγή στα πλάγια και τελευταία στα 4 .
τελείωσα στην όμορφα διακοσμημένη πλάτη της.
Περάσαμε για ντουζάκι και στην συνέχεια για τσιγάρο. Δεν πρόλαβα να κάνω δυο ρουφηξιές και όρμησε να ρουφήξει το πουλί μου. Αφέθηκα και το απόλαυσα.
Την γράσαρα και μπήκα στο μουνάκι της. μία στάση και μοναδική είχε το δεύτερο ημίχρονο. Στα 4 επί του κανα-πέος.
Είχαμε περισσότερη ένταση και πάθος.
Φρεσκαριστήκαμε είπαμε δυο κουβέντες και με αποχαιρέτησε.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpd
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Οκτ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
331
Likes:
25.751
Πόντοι:
33.779
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, Kontopodis, fatos1924 και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Αυγούστου, 2023
Αυτο δεν το λες και τατουαζ..

Body painting ειναι.. (αλλη μαλακια)
review reaction 1 hornyasfuck
06 Αυγούστου, 2023
πως αντισταθηκες και δεν το κωλογαμησες αυτό; Εγω λέω να κατέβω Αθήνα μονο για να το κωλογαμήσω
review reaction 3 hornyasfuck
08 Αυγούστου, 2023
ελπιζω να καθαρισε η κοπελια γιατι την προηγουμενη φορά πηγαν να κλεισουν σπίτια
review reaction 3 hornyasfuck
08 Αυγούστου, 2023
Φίλε Thievery 38 τι εννοείς?Την είχα πάρει όταν είχε ξανάρθει και δεν μου βαρεσαν τα τελια..
review reaction 1 hornyasfuck
08 Αυγούστου, 2023
Τι εννοείς @thievery38?
review reaction 1 hornyasfuck
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5