Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 60 10
Call-Girls 165581
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Παιδιά καλησπέρα!! Μόλις επέστρεψα μετά το ραντεβού που είχα με την ζετα!! Τι να πω γι αυτή την γυναικάρα; Ο ορισμός του μιλφ! Καταρχήν ας τα πάρω απ την αρχή : με το που ανοίξω την πόρτα βλέπω μια πολύ όμορφη κ καλοντυμένη γυναίκα με υπέροχο πρόσωπο κ μάτια που σε μαγεύουν! Από σώμα top, απίστευτο κορμί, πολύ όμορφο κ απαλό δέρμα, πεντακάθαρη σε όλα κ επίσης μύριζε παρα παρα πολύ όμορφα!! Λίγο μπλα κόλα στην αρχή για να σπάσει ο πάγος αν κ απ ότι κατάλαβα τον σπάσαμε από νωρίς καθώς βρήκαμε αμέσως χημεία με αυτά που λέγαμε, ούτε άγχος ούτε Τρακ ούτε τίποτα!! Στα του αγώνα, φιλάει υπέροχα παντου κ σε κοιτάει με αυτό το βλέμμα που δεν μπορείς να αντισταθείς….πίπα υπέροχη με γλώσσα, διάθεση για σεξ παιχνίδια παρα πολύ καλή, ευτχως κ εγώ άντεξα κ είχαμε διάρκεια στον αγώνα οποτε το απόλαυσα - το απολαύσαμε ως το τέλος (αν κ μας έπιασε ο χρόνια στο Τσακ)!!!!

Γενικά ένιωθα ότι είχα βρεθεί με την γειτόνισα της πολυκατοικίας, δεν καταλαβαίνεις ότι βρίσκεσαι με call girl! Η ζετα είναι το απόλυτο milf το ΑΠΟΛΥΤΟ για μένα, ωραίο ατομο που σε κάνει να νιώθεις άνετα, κ προσωπικά επειδή έχω βρεθεί με αρκετές κοπέλες μικρότερης ηλικίας της βάζει κάτω για πλάκα!!!! Σίγουρα θα κανονίσω να την ξανά δω!! Όπως αναφέρω κ στον τίτλο «Απ’ τις ωραιότερες συναντήσεις» για να μην πω η καλύτερη!!!!!!!!!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Φορτηγατζής
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
685
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 eridon1877, Milfomaniac, Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
05 Αυγούστου, 2023
Δάχτυλα αφήνει;
review reaction 1 hornyasfuck
06 Αυγούστου, 2023
Για να λέω παιχνίδια….
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2