Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απρόσμενη εξέλιξη καθώς για αλλού πήγαινα αλλά δεν υπήρχε διαθεσιμότητα οπότε το γραφείο μου πρότεινε την Άννα! Το κορίτσι είναι ψηλό με πολλά πιασίματα, οπότε όσοι είστε για πιο petit καταστάσεις δεν θα σας το πρότεινα. Στα του αγώνα τώρα, κάνει τα πάντα! Όπως της το ζητήσεις! Της αρέσει το σεξ και φροντίζει να στο δείχνει κάθε στιγμή, χύνει εύκολα και φωνάζει σαν τρελή κάτι που εμένα προσωπικά με ανέβασε πολύ!! Σε όποια στάσει θέλεις θα στηθεί χωρίς πρόβλημα, το best of ήταν όταν της κρατούσα τα πόδια ανοιχτά και ενώ ήμουν μέσα της έπαιζε με την κλειτορίδα της και έχυνε σαν τρελή!! Αξίζει μια δοκιμή για όσους κινούνται σε bbw ρυθμούς.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 31, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
120€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
9 Αυγ 2019
Μηνύματα:
Κριτικές:
7
Likes:
249
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Poetjokey, Trifonbakatsoulias, mancunian1986 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Αυγούστου, 2023
Αδερφέ μπορείς να δώσεις λίγο πιο αναλυτική περιγραφή εμφάνισης? ωραία πιασιματα ή κρεμασμένα? Το σώμα καυλιάρικο ή ατσούμπαλο? Πρόσωπο τι λέει? Γλωσσόφιλα, ακα κάνει?
Κάνε τον κόπο για μας τους νταρντανόφιλους
review reaction 1 hornyasfuck, Jimoglou, Giorgos_Papadopoulos και 2 άλλα μέλη
03 Αυγούστου, 2023
Απο προσωπο λεει κατι;;
review reaction 1 hornyasfuck
03 Αυγούστου, 2023
Είναι μόλις 20! Οπότε καταλαβαίνεις πως δεν έχει προλάβει να κρεμάσει κάτι από θέμα ηλικίας, έχει τέρμα μεγάλο στήθος οπότε καταλαβαίνεις πως δεν γίνεται να κοιτάει εντελώς μπροστά. Γλωσσοφιλα φουλ, και ακα χωρίς μα και μου... είναι ωραία περίπτωση αν είσαι και λίγο πιο αγαπούλας της αρέσει αυτή η φάση
review reaction 1 hornyasfuck
03 Αυγούστου, 2023
Τι λέει από πρόσωπο ;
04 Αυγούστου, 2023
Συγνώμη ρε Knight_99 , τόσο δύσκολο είναι να κάνεις μια σωματική περιγραφή για να ξέρει ο επόμενος τι θα συναντήσει? για μένα είναι must σε μια κριτική αλλιώς δεν έχει νόημα. Με το συμπάθιο αλλά δεν είναι κόπος να γράψεις πχ είναι ή δεν είναι 1,80 το σώμα είναι καλλίγραμμο ή όχι, γιατί τα πολλά πιασίματα μπορεί πχ να σημαίνουν χοντρές καυλωτικές μπουτάρες ή λίπη που κρέμονται, μαλλιά πρόσωπο τι λένε?
Ξαναλέω δεν θέλω να σε προσβάλω μπορεί και να κάνω λάθος! δεν είμαι ο πάπας!
05 Αυγούστου, 2023
Συναγωνιστες καλησπερα. Ως Rrookie-ψαρακας στο αθλημα, ταπεινα ρωταω: Tα γλωσσοφιλα ειναι safe σε θεματα υγιεινης & για "βαρεια παρασημα"??? Eυχαριστω πολυ
07 Αυγούστου, 2023
Είναι όντως 181;
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7