Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 3 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Χαριτωμένη Λευκορώσα,με γούστο στο ντύσιμο,στον χώρο μου.
Διακοσμήτρια,πήρα και πολύτιμες συμβουλέςΜαλακίαγια το σπίτι μου,τό οποίο βήηκε επίσης μεγάλο.
Φοβήθηκα για στήθος/περιφέρεια αλλά ευτυχώς όλα οκ,κάτι γρουμπουλάκια στα μπούτια... απλά δεν δίνουμε σημασία.
Όμορφο χαμόγελο ,αγγλικά καλά.
Ήρθε με δυο τσάντες μια κανονική και μια πλαστική όπου έβγαλε παντόφλες ένα μπουκάλι με διάφανο υγρό,ενα μικρότερο
με άλλο διάφανο υγρό
-Will you clean the house?
-No,its for you
Εκεί μου έπεσε!
Στοματικό αρκετά καλό με περιποίηση στα μπαλάκια αλλά καλό είναι να γνωρίζουμε ότι δεν είναι βόλοι
για φτύσιμο,πάντως έφτυνε καθάριζε ούτε εγώ κατάλαβα.
Ήθελα anal αλλά είναι big!
Πάντως για συμβατικό χρόνο καλά περνάς αλλά θα προτιμήσω εκείνες που με
βρίσκουν small...extra small!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
340€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
HoneyVoskos
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
165
Likes:
24.921
Πόντοι:
31.348
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Constantinos27, company of heroes tho, doc_lin και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2023
Προσυπογράφω Βοσκέ. Αν είσαι big, δεν έχει anal.

review reaction 1 hornyasfuck
02 Αυγούστου, 2023
Ἡ τσάντα καί τὸ τσαντάκι τοῦ Δημήτρη Ψαθᾶ

Αναπνέει βαθιά: - Ήμαστε μες στο τραμ. Εδώ εγώ, αυτή εκεί. Καθόταν απέναντι μου, καθόμουν απέναντί της. Ακούστε τώρα! Έρχεται ο εισπράκτωρ, της ζητά το εισιτήριο. Ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βγάζει το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα, ανοίγει το μικρό τσαντάκι, τα λεφτά, κλείνει το μικρό τσαντάκι, ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βάζει μέσα το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα, δίνει τα λεφτά της στον εισπράκτορα. - Λοιπόν; - Της δίνει ο εισπράκτωρ το εισιτήριο. Ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βγάζει το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα, ανοίγει το μικρό τσάντακι, βάζει μέσα το εισιτήριο, κλείνει το μικρό τσαντάκι, ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βάζει μέσα το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα. - Λοιπόν, λοιπόν; Αναπνέει βαθιά: - Της δίνει ο εισπράκτορας τα ρέστα. Τα παίρνει. Ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βγάζει το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα, ανοίγει το μικρό τσάντακι, βάζει μέσα τα ρέστα, κλείνει το μικρό τσαντάκι, ανοίγει την μεγάλη τσάντα, βάζει μέσα το μικρό τσαντάκι, κλείνει την μεγάλη τσάντα.

ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΤΑΙ αυστηρά η αναδημοσίευση, η αναπαραγωγή, ολική, μερική του παρόντος σε οποιοδήποτε site, χωρίς προηγούμενη άδεια του έχοντος τα πνευματικά δικαιώματα Στέφανου Ραπάνη, Νόμος 4481/2017 και κανόνες Διεθνούς Δικαίου που ισχύουν στην Ελλάδα.

Επιφυλασσόμενοι παντός νομίμου δικαιώματός μας...
review reaction 1 review reaction 3 isaak kos, pavlaras21, HoneyVoskos
02 Αυγούστου, 2023
@HoneyVoskos : Φίλε εκεί που έβγαλε τα μπουκαλάκια με τα αντισηπτικά και σου είπε ότι είναι για εσένα έπρεπε να την διώξεις. Έχουμε γεμίσει με μέτριες/άσχετες wannabe βίζιτες που δεν έχουν καν την στοιχειώδη γνώση και εμπειρία να καταλάβουν ποιόν έχουν απέναντί τους...Back to your village!!!
review reaction 1 hornyasfuck, HoneyVoskos
03 Αυγούστου, 2023
Πριν από λίγο καιρό βρήκα το Ανθολογιο όπου υπήρχε το μυθικο αυτό κείμενο...!
review reaction 1 hornyasfuck
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4