Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 98 10
ΠροβεβλημένηHot
Call-Girls 264372
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καλησπέρα συνάντηση με την ψυχολόγο... Συγνώμη με τη Σοφία μετά από αρκετό καιρό με τη Σοφία πρώτο γνωριστήκαμε στο σπίτι που είχα νοικιάσει για την εξωσυζυγική μου σχέση αμέσως μετά τη διάλυση της που ήμουν και σε μία περίεργη ψυχολογική κατάσταση.
Η συγκεκριμένη κυρία εκτός από πολύ ευφυής επειδή ενδιαφέρεται για τις ανθρώπινες σχέσεις διαθέτει και μία συναισθηματική νοημοσύνη που σε κάνει να τις ανοιχτείς και να της Εξομολογήθεις σκέψεις και συναισθήματα .Και όλο αυτό χωρίς να σταματάει ούτε στιγμή να είναι το απόλυτο πατομουνο Πού θες να ξεσκιστεις μαζί της.στα του σεξ όλα είναι γραμμένα:Πιπωνει γλύφει γαμιεται δίνει κωλο την πνίγεις τις ρίχνεις μπάτσοι στα κωλομέρια ε Με όποιον τρόπο φανταστεςί Με τρόπο που πρέπει να διδάσκεται σε όλα τα call girls .
Παίχτηκε μόνο ένας γύρος λόγω κόπωσης από χθεσινές ακολασίες και συναισθηματικής φόρτισης. Αλλά το σεξ μαζί της είναι σαν οδοστρωτήρας σε αφήνει εξουθενωμένο αλλά πλήρως ικανοποιημένο σωματικα αλλα και εγκεφαλικά Ενώ η διάθεση της είναι διαρκώς Αυτή που έχεις ανάγκη για να νιώσεις καλά. Συμπερασματικά για εμένα η Σοφία είναι μία κατηγορία μόνη της !!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Αυγούστου 01, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
200€
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Analripper
Ανώτερος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
2.719
Πόντοι:
7.180
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 elpotero, Quarantaris, gpikasso και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Αυγούστου, 2023
ΠΑΛΙ διαζύγιο πῆρες καί εἶχες συναισθηματική κόπωση;! Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!Χαχαχα!
02 Αυγούστου, 2023
Πολύ καλή αλλά ακριβή
review reaction 1 hornyasfuck, Analripper
02 Αυγούστου, 2023
Καλησπέρα μπα με τη γυναίκα μου όλα οκ και βαρετά με την άλλη είμαι καψουρης και με ποναει .Μια κολομπαρου μια stripper και η Σοφια συν κάτι ξύδια με τον κολλητό μου τωρα που με ξαναπιασε το κολλημα μου και ίσα ίσα παλεύω την έλλειψη της
review reaction 1 hornyasfuck
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3