Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 18 10
Προβεβλημένη
Call-Girls 94516
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Πρόσφατη συνάντηση στον χώρο μου με την Nicole τις μέρες του πρόσφατου μεγάλου καύσωνα

Μέσα στην εξαιρετικά μεγάλη ζέστη έψαχνα να "δροσιστώ" και βλέποντας την στο roster του πρακτορείου έκλεισα αμέσως συνάντηση μαζί της. Είναι η πολλοστή φορά που συναντιόμαστε και έτσι ήξερα τι θα συναντήσω και θεώρησα ότι θα ήταν η ιδανική επιλογή για μένα για να περάσω ευχάριστα και άκρως σεξουαλικά το βράδυ μου

Ήρθε στον χώρο μου με ένα πολύ όμορφο φόρεμα και ψηλοτάκουνα μαύρα πέδιλα και πολύ όμορφο γαλλικό πεντικιούρ (φετίχ μου).
Πολύ κομψή και ευδιάθετη, δεν χρειάστηκε κανένα σπάσιμο πάγου παρόλο τους 43 βαθμούς Κελσίου Ματάκι, της προσέφερα ποτό αφού ήπαμε τα νέα μας, η ατμόσφαιρα θερμάνθηκε ιδιαίτερα αφού πλέον έχουμε και μια οικειότητα μεταξύ μας

Δεν θα μπω σε ιδιαίτερες λεπτομέρειες, αλλά η σεξουαλική της ενέργεια, η καλή διάθεση της αλλά και η ισορροπία μεταξύ σεξ και social time, με άφησαν για μια ακόμα φορά ιδαίτερα ικανοποιημένο
Είναι μια συνειδητοποιημένη γυναίκα, την οποια εφόσον την σεβαστεί ο παρτενέρ της, θα του αποδώσει πίσω τα μέγιστα

Σε όσουν αρέσουν οι ώριμες γυναίκες και όχι τα τα "κοριτσάκια' πιστεύω ότι θα περάσουν αρκετά καλά
Δεν θέλω να παρασύρω κανέναν, δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα .....

Να περνάτε όλοι καλά και να μην ξεχνάμε ότι το σεξ είναι υγεία Ναι!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 22, 2023
Διάρκεια
3 ώρες
Στο χώρο μου
Κόστος
420€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gismo1972
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
19
Likes:
1.418
Πόντοι:
6.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 THV, TOMCRUISE, Johnny Red2 και 23 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού