Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Μετά την Maya12, είπα να συνεχίσω το πιπινο-streak με το άλλο barely legal του Glamour, την Polina9.

Παρόμοια φάση με Maya στο στυλ, αν και λίγο πιο skinny. Επίσης η συμπεριφορά της ήταν λίγο πιο χαλαρή και παιχνιδιάρικη, οπότε εκεί κερδίζει στα σημεία.

Μετά το γεια μπήκε κατευθείαν για μπάνιο πριν καν αφήσει τα πράγματά της. Βγηκέ με ένα ωραίο σετ μαύρα εσώρουχα και τα είπαμε λίγο πριν αρχίσει το παιχνίδι. Φουλ γλωσσόφιλα σαν να είσαι με την καυλωμένη κοπέλα σου. Με άφησε να της κάνω ότι θέλω στο κορμί, και την έφαγα κυριολεκτικά. Στήθη, ρούφηγμα στο μουνί, κωλοτρυπίδα, 69. Ρούφηξα κάθε στάλα από την νεανική της ενέργεια πριν την πάρω σε 4 διαφορετικές στάσεις για κανένα 40λεπτο σερί. Ανταποκρίθηκε στα πάντα με μεράκι, και το τέλος μας βρήκε να βγάζω λίτρα σπέρα στο στοματάκι της, τα οποία και έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο.

Με τις πιπινοκαύλες μου κατευνασμένες, νομίζω πως την ευχαριστήθηκα πλήρως, αν και όπως και στην Maya12, βάζω «ίσως» στο εάν θα την ξανά έπαιρνα, κυριώς γιατί μου αρέσει να παίζω μπάλα από 23-24 και πάνω. Εάν είχα κάποια διαβεβαίωση ότι θα τα έβρισκαν μετάξυ τους και ότι θα έκαναν το παιχνίδι που ονειρεύομαι ότι θα μπορούσαν να κάνουν, θα δοκίμασα ένα τρελό duo μαζί με Maya-Polina, αλλά θεωρώ ότι είναι αρκετά μεγάλο ρίσκο καθως δεν νομίζω ότι τα κοριτσάκια είναι αρκετά περπατημένα για κάτι τέτοιο. One can only dream though.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
golden21
Σεβαστός
Εγγραφή:
10 Μαϊ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
31
Likes:
1.397
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Dirty69, maradona7, monstercock greece και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού