Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η ημερομηνια στο περιπου και ο τιτλος ψιλοενδεικτικος της εμπειριας. Μετα απο πολυμηνη αποχη ειπα να επανελθω με το Μαρακι καθως το κορμι της με κολαζε εδω και πολλους μηνες και παρολο που προτιμω τις ξανθιες και ηθελα να διαρρηξω πισω πορτα, την επελεξα. Ανταλλαξαμε αρκετα μυνηματα για να κανονισουμε την ωρα καθως προτιμουσα μεσημερι ενω η Μαρια πιο απογευματινες ωρες. Ηρθε πριν την ωρα της σε χοτελι του κεντρου εν μεσω καυσωνα και με περιμενε γιατι εκανα ντουζ και δεν την ακουσα. Ομορφη κοπελα μοιαζει λιγο στην Μαρια Κορινθιου νομιζω, με λεπτη μεση και ΚΩΛΑΡΑ απιστευτη... Εγω ηθελα λιγο μπλα μπλα για το σπασιμο του παγου αλλα με εγδυσε και τον ελιωσε με τη μια! Πολυ καλη πιπα ενω ταυτοχρονα την περιποιομουν κι εγω στο λαχταριστο μουνακι της. Απαλο δερμα, αψεγαδιαστο και με την εξτρα περιποιηση εφυγε η πρωτη πιστολια οποτε και πιασαμε την κουβεντουλα πριν το ντουζ. Ευχαριστη, ευγενικη και με αποψη, πιστευω οτι ειχαμε καλη χημεια. Τελειωσε και ο δευτερος γυρος σε κλασσικες στασεις (στα τεσσερα και ιεραποστολικο) και ξανα κουβεντουλα. Ειχε μεινει λιγος χρονος και συνεχισε την περιποιηση με χερια και στομα αλλα δεν ηρθε το ευτυχες τελος. Συνολικα ηταν μια πολυ καλη GFE εμπειρια γιατι μπορεις να μιλησεις μαζι της αλλα η εμφανιση της ειναι για πολυ PSE!! Για οποιον αντεχει...
Μειονεκτημα το οτι δε φιλαει αλλα αντι αυτου μπορεις να γλυφεις αυτο το κορμι οποτε μικρο το κακο. Αν θυμαμαι καλα ζητησε τα χρηματα στην αρχη που λιγο με ενοχλησε αλλα το προσπερναω. Με 150Ε για 1 ωρα δεν την θεωρω value for money αλλα σιγουρα ειναι πολυ καλη επιλογη κι εμεινα ευχαριστημενος.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 03, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
gpikasso
Σπουδαίος
Εγγραφή:
24 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
15
Likes:
2.575
Πόντοι:
2.727
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Yatoputso, eridon1877, Maria. και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού