Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κατά προσωπική μου άποψη μια και τα γούστα του καθενός είναι καθαρά δικά του και προσωπικά…η Πολίνα ήταν μια πάρα πολύ καλή έκπληξη.
Διάβασα και τα αλλα σχολια... ποθ ο καθένας λέει απο το δικο του πρίσμα πως αντιλαμβάνετε ενα γαμησι και μια ωρα με μια κοπέλα....περι ορέξεως.......
Αν πράγματι εξαιρέσεις τα στραβά δόντια της…τα αλλά όλα πανω της ήταν εξαιρετικά και εξηγούμαι.
Επιδερμίδα θεϊκή, κάτασπρη και βελουδένια χωρίς κανένα ταταου χωρις ελιες , χωρις καμια ατελεια.
Βυζι όπως ακριβώς στην φωτο.. με πολύ όμορφη ρόγα άκρα άβαφτα και περιποιημένα και γενικά πολύ καθαρή παντού.
Στενο μουνακι..που εδώ θέλει προσοχή για τους μεγαλοπουτσους μια και το κοριτσάκι είναι 19 ετών και θέλει φροντίδα και προσοχή…οι άγαρμποι και αυτοί που θέλουν ξέσκισμα χαστούκια κλκλκλ αλλού!!
Δίνει φιλιά απλόχερα με γλώσσα και για την ηλικία της πολύ αισθησιακά…η πίπα της δυστυχώς ηταν μέτρια....αλλά μου έγλειψε πάρα πολύ καλά με σάλιο και ρούφηγμα ( μετα από υπόδειξη μου ) τα αρχιδια για πολυυυυυ ώρα!!
Είναι με ένα χαμόγελο συνεχως…. και αν και τελείως άπειρη προσπαθεί να κάνει καλά την δουλειά της ρωτώντας παράλληλα αν την κάνει καλά.
Όπως εγινε αντιληπτο πέρασα πολύ όμορφα , ηταν ακριβως στα δικα μου γουστα και αν σας αρέσουν τα Petit κορίτσια μην την χάσετε…επαναλβανω όμως με προσοχή μια και τι 1.60 ύψος της και το νεαρό της ηλικίας δεν είναι για αγριάδες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 25, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο πρόσωπο
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mancunian1986, Larson, Annapurna και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
27 Ιουλίου, 2023
Εδω χρειαζεται mimis69 να της κανει ενα ρεκτιφιε στο μουνάκι...
review reaction 3 hornyasfuck
27 Ιουλίου, 2023
Εξαιρετικά σύντροφε! Μπράβο
review reaction 1 hornyasfuck
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2