Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 8 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
9.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την καλημέρα μου, Η Κάτια μπήκε στο δωμάτιο νωρίς το βράδυ με ένα γλυκό χαμόγελο, αγκαλιαστήκαμε με τη μία, φιλιά, χάδια' πήραμε το χρόνο μας. Χωρίς βιασύνη αφαίρεσα το καλοκαιρινό της φόρεμα και αποκαλύφθηκε ένα σφριγηλό πανέμορφο στεγνό σώμα, όπως μου αρέσει και αυτό που είχα διάθεση να γευτώ. Κινηθήκαμε καθαρά σε gfe ρυθμούς, κάποια στιγμή τη ρώτησα αν θέλει νερό αλλά ήθελε να συνεχίσει, είμασταν και οι δύο μας φρεσκόμπανιαρισμένοι οπότε και συνεχίσαμε μέχρι τη λήξη του πρώτου γύρου ο οποίος κράτησε αρκετά. Σεξ σε διάφορες στάσεις, αισθησιακό. Με έφτιαξε εγκεφαλικά η Κάτια και αυτό απογείωσε το ραντεβού, πιστεύω το ένιωσε και η ίδια. Στο ημίχρονο, κουβεντούλα, φρουτάκι και ξαναμπλέκτήκαν τα σώματα μας μέχρι σχεδόν τη λήξη και με ολοκλήρωση στο παρά πέντε. Γήινη κοπέλα δίχως προσποιήσεις και θεατρινισμούς. Έκανε το μπανάκι της, είπαμε δύο κουβέντες, χρήματα στο τέλος τα είχα αφήσει διακριτικά στο τραπεζάκι. Προσυπογράφω για τα θετικά σχόλια των υπόλοιπων μελών. Της αρέσει η Ελλάδα λέει και έχει καλές εντυπώσεις μέχρι στιγμής. Φερθείτε της με σεβασμό και ευγένεια, το αξίζει. Καλό καλοκαίρι, καλά μπάνια και με λιγότερες φωτιές, υγεία!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 18, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Katz
Σπουδαίος
Εγγραφή:
30 Οκτ 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
32
Likes:
3.218
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, Antonis_Greece4, mancunian1986 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού