Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 7 10
Call-Girls 40345
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έπαθα φούιτ σε λέω, τι πλάσμα είναι αυτό;;;;
Εντάξει έχω αδυναμία στις Λατίνες είναι γνωστό νομίζω αλλά η Μπία είναι άλλο πράγμα, δεν είναι μαύρη έχω δει πολύ πιο μελαχρινές Ελληνίδες στην παραλία, το επίθεμα που έχει είναι σκληρό αλλά με μηδενικά σημάδια ένα μικρο παράλληλο στην βάση του στήθους
Πάμε από την αρχή, την είχα κοζάρει από την πρώτη μέρα που μπήκε στο ρόστερ του γραφείου ένεκα όμως ότι έλειπα λόγο εργασίας δεν με δόθηκε η ευκαιρία να την δω, όσες και όποιες αμφιβολίες μπορεί να είχα με λύθηκαν από της φωτογραφίες του παιχταρά συνάδελφου που την έψησε να την τραβήξει φωτογραφίες, εγώ δεν τα κατάφερα
Ραντεβού στο Μπίλαρο πρώτο δωμάτιο πίστα
Είχα πάρει μαζί μου μια ωραία φραπεδούμπα και αγνάντευα την άδεια σχεδόν Κωνσταντινουπόλεως
Από συνήθεια φτάνω πάντα πιο νωρίς στα ξενοδοχεία για να κάνω μια σύσκεψη με την μπούτσα μου να μην με απογοητεύσει και να μην με κάνει ρεζίλι. Αφού τα μιλήσαμε και τα συμφωνήσαμε χαλαρώσαμε παρέα και περιμέναμε να έρθει η Μπία. Δεν μπορώ να πω ήταν συνεργάσιμη, ήταν όρθια κατά την περίοδο αναμονής
Χτυπάει η πόρτα και βλέπω το πλάσμα, βλέπει κάτω και με λέει χαχανίζοντας οου γιου αρ ρέντι
Ρέντι είμαι μανίτσα μου να σε σκίσω
Με ζήτησε να κανει ντουζ και βγαίνει με ένα βρακάκι που το τράβαγε σαν σφεντόνα
Πέφτει δίπλα μου και με αρχίζει στα γλωσσόφιλα, τι γλωσσόφιλα μωρή κάργια την λέω
άρχισε μποκέτ και μπουκώματα
Πίπα τρυφερή και με απότομα ντιπ για ντιπ που έκανα ανασκαφές στον λάρυγγα της
Την βουτάω την βάζω ντόγκυ και την γλείφω λίγο το μουνάκι, καπότα και κομπρεσέρ. Δεν άντεξα πολύ και με έφυγαν στην καπότα
Μωρομάντηλο σκούπισμα και εναλλάξ ντουζ
Μιλήσαμε λίγο στο διάλειμα όπου τα αγγλικά της είναι επαρκή για ψευτοκουβέντα, με είπε ότι έχει δουλέψει Αγγλία ότι έχει παιδάκι (σιγά το νέο) και ότι στην πατρίδα της κάνει Τάι μασάζ
Όπως με μίλαγε εγώ την χάϊδευα το μουνάκι, την έβαλα σε πόζα 69 όπου γεύτηκα ένα πολύ νόστιμο μουνί
Ανέβηκε πρώτα από πάνω μου μετά το κλασσικό μου στην πολυθρόνα όπου την έχυσα στα βυζιά της, Ντουζάκι φιλάκι και τέλος
Εγώ με τόση αερόβια κλάταρα, έπαθα φούιτ, ήπια τα νεράκι χαλάρωσα ντύθηκα και έφυγα
Γεια σου ρε Βραζιλία με τα ωραία σου
Λεφτά την έδωσα στην αρχή
θα ξαναπάω

Πληροφορίες Συνάντησης

Στο χώρο μου
Κόστος
160€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Antonis78
Ανώτερος
Εγγραφή:
12 Νοε 2018
Μηνύματα:
Κριτικές:
48
Likes:
4.704
Πόντοι:
7.386
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, doc_lin, Annapurna και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιουλίου, 2023
Δυο πραγματάκια τυπε μου
1. Για μας τους αδαείς χαμουτζήδες, έπαθα φούιτ λένε στο Σαλόνικα Σίτυ όταν παθαίνουν λάστιχο (το είχα μάθει όταν ήμουν φοιτητής εκεί)
2. Το να μιλάς στην πουτσα σου δεν είναι κακό. Αν όμως η πουτσα σου αρχισει να σου απαντάει, τότε έχουμε θεματάκι.
review reaction 3 review reaction 1 HoneyVoskos, Antonis78, hornyasfuck και 1 ακόμα μέλος
08 Αυγούστου, 2023
@Drunk Sinatra: το φουίτ κυρίως λέγεται όταν χτυπήσει κάπου το ελαστικό του αυτοκινήτου και ξεφουσκώσει. Μπορείς να πεις ότι είναι και λάστιχο αλλά χωρίς ζημιά πλην της απώλειας του αέρα. Χαμόγελο
review reaction 1 Drunk Sinatra
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2