Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 24 10
Γενική βαθμολογία
 
8.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Κορμι? Αγαλμα! Μουναρος λεμε! Αλλα, εχει αυτα τα γαμημενα τα ταττου, που πανε ολες οι βλαμμενες και κανουν ηλιθιες ζωγραφιες και το καταστρεφουν. Γιατι βρε κοπελαρα μου, που 'χεις κορμι βγαλμενο απο φαντασιωση πας και γινεσαι σαν λοστρομος στα καραβια?

Συναντηση 1 ωρας. Ειχα διαβασει ενθουσιωδεις κριτικες, και επικες ιαχες για το σερβις της και μαλιστα απο παικτες των οποιων η γνωμη τις περισσοτερες φορες συγκλινει με την δικη μου. Συναντηση στο γνωστο παραΒαρδαρειο, πρωτες απογευματινες ωρες. Υποδοχη με μικροσκοπικα εσωρουχα, σαν να ηταν εντελως γυμνη, προσεγμενο μακιγιαζ και εντονα κοκκινο κραγιον. Λιγο ψυχρη ομως, ισως και λιγο απομακρη. Απο τα πρωτα λεπτα του ραντεβου, ενω περιμενα να πεσει πανω μου να με καταπιει, αυτη διατηρουσε μια αποσταση μεταξυ μας, μια τυπικοτητα επαγγελματικη. 'Θα δυσκολευτουμε' σκεφτηκα, και υπο άλλες συνθηκες ισως και να σκεφτομουν τη μεταβολη, αλλα εδω υπηρχε ξακαθαρα περιπτωση μουναρας με κορμι πλασμενο για αμαρτιες. Μαυρισμενη απο σολαριουμ, βυζια σιλικονατα να αψηφουν την βαρυτητα και να εχουν το βλεμα στον ουρανο, κοσμημα στο μουνι, 'ωραια θα περασουμε' σκεφτηκα 'θα δυσκολευτουμε, αλλα ωραια θα περασουμε'

Η Lilia ειναι μια κοπελα που εχει ονειρο να γινει πορνοσταρ. Κανονικη πορνοσταρ, οχι πορνοσταρ δωματιου για 140 την ωρα. Βεβαια ολες οι πορνοσταρ, απο βιζιτες και τσιμπουκια στα παγκακια ξεκινησαν και σχεδον ολες αυτο συνεχιζουν να κανουν (διοτι οπως ειπε καποιος σοφος, εκει ειναι το βασικο τους εισοδημα ενω οι ταινιες ειναι απλως η διαφημιση της κανονικης εργασιας τους), αλλα η Lilia, ειναι αρκετα συνειδητοποιημενη με αυτο που εχει σκοπο να καταφερει. Στο σεξ, κανει τα παντα, οπως ακριβως το ζητα ο πελατης, αλλα κατι λειπει, κατι λειπει, κατι λειπει. Α, ναι, το συναισθημα. Ισως φταιω εγω, ισως η μερα δεν ηταν ιδανικη, ισως την απασχολουσαν αλλα, ομως η Lilia, δεν 'ξεκλειδωσε' ποτε. Εδωσε τον καλυτερο της εαυτο, απεδειξε την μαεστρια της στο γλύψιμο πουτσας, στο χυσιμο στα μουτρα, στην εναλλαγη στασεων που (εκει φαινεται η εμπειρια μιας κοπελας) εφερνε το κορμι της σε τετοια θεση να βολευει και να καβλωνει τον γαμια της, εδινε τις καλυτερες ποζες ανοιγοντας τα κωλομαγουλα της και κοιταζοντας σε με λαγνο βλεμμα... αλλα ενιωθα πως κατι ελειπε. Ισως εδειχνα ολα τοσο μηχανικα, τοσο μελετημενα, μια παρασταση που παιζεται ξανα και ξανα για τον καθε πελατη ξεχωριστα

Δεν θελω να την αδικησω. Κορμι ειναι τουφεκι. Προσωπο χμμμ πολυ ομορφο μεν αλλα εχει μια 'σκληραδα' και δεν γλυκαινει τοσο που να σκασει ενα χαμογελο, να σου δωσει μια λαγνα ματια και να της δωσεις τον Κοσμο ολο για χαρη της. Ξαναλεω, ισως δεν κουμπωσα εγω καλα μαζι της, ισως την πετυχα σε λαθος στιγμη. Φευγοντας, στο καθρεφτη του ασανσερ, βλεποντας τον ευατο μου 'πω, πω, πω τι μουναρα γαμησα'... αλλα μεχρι να παω στο αυτοκινητο, την ειχα ξεχασει. Αν θα την ξανασυναντουσα? Ναι, ισως, διοτι θα ηθελα να ξαναδωσω αλλη μια ευκαιρια και να επιβεβαιωσω εαν η Lilia ειναι μια σπουδαια βιζιτα που ισως αδικησα, η ειναι πραγματι μια πανεμορφη γυναικα με ψυχρα επαγγελματικη συμπεριφορα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Skorpio93
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Ιουλ 2023
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
1.709
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, doc_lin, THV και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιουλίου, 2023
Συμφωνω οτι ενω το κορμι ειναι θανατηφόρο, κατι λειπει απο το ραντεβου. Τα κανει ολα μηχανικα ισως. Το δικο μου ραντεβου ηταν στο τελος του τουρ της, εκτος απο την κουραση, ηταν εμφανής και η βαρεμάρα της.
review reaction 1 hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1