Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
6.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είδα ότι η Kristy δεν είχε κριτικές  στο site κ με έτρωγε η περιέργεια να παω να την δοκιμάσω να δω τι ψάρια πιάνει.Επισκεψη στον χώρο της όπου όταν άνοιξε η πόρτα αντίκρισα ένα milf με βυζάρες χωρίς την λάμψη των φωτογραφιων.Με υποδέχτηκε φορώντας ένα σακάκι ανοιχτό με τις βυζαρες φορά παρτίδα μέσα στο σουτιέν.Ηταν λίγο κουμπωμένη κ μου είπε ότι πρώτη φορά έρχεται στην πόλη μας κ μετά εγώ μπήκα στο μπάνιο για ντους.Βγήκα από το μπάνιο, έκατσα στο κρεβάτι κ αρχίσαμε το μπάλαμουτι.Της ξεκουμπωσα το σουτιέν κ άρχισα να γλύφω τις βυζαρες της.Ξάπλωσα μετά κ αρχίσαμε τα γλωσσοφιλα κ τις έδινα κ μερικά κωλοσκαμπιλα αλλά δυστυχώς είναι ακωλη.Πιπα μονότονη χωρίς να γλυψει τα καμπανελια και χωρίς dt.Στην σπάτουλα στην αρχή ήταν μαγκωμενη αλλά μετά αφέθηκε κ το απόλαυσε.Δεχτηκε κ δάχτυλα μπρος πίσω όχι.Καθαρο μουνακι δεν χόρταινα να το γλύφω.Στη συνέχεια αφου μου περασε σκουφο με το στόμα της έκανε την καουμποισα πάνω στο καυλι μου κ γω χουφτωνα τις βυζαρες της.Την έβαλα μετά σε normal position και της έριξα ένα δυνατό πιστονιασμα κ τελείωσα μέσα στην μουναρα της εντός σκούφου.Καναμε λίγο social μετά και αφού της έδωσα το gift,έφυγα ανανεωμένος από το δωμάτιο. 

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 10, 2023
Διάρκεια
30 λεπτά
Στο χώρο της κοπέλας
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
topscorer
Ανώτερος
Εγγραφή:
9 Νοε 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
29
Likes:
4.775
Πόντοι:
5.646
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 manosrazr, mancunian1986, hornyasfuck και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού