Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 7 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Συνάντηση με την Polina.
Από που να ξεκινήσω και που να τελειώσω…
Λοιπόν αρχικά εξωτερική εμφάνιση. Είναι αυτό που βλέπετε στις φωτό του site χωρίς μεγάλη απόκλιση (προς τιμήν του γραφείου).
Φυσικά η κοπέλα δεν έχει κλείσει ακόμη τα 20 οπότε τι να χρειάζεται να φτιάξει κανείς με τέτοιο σώμα και πρόσωπο…
Με το που έρχεται λοιπόν με χαιρετάει ένα χαμογελαστό όλο ζωντάνια πλάσμα. Ο ορισμός του amateur οπότε λάβετέ το υπ’όψη σας. Εμένα μου αρέσει αυτό σε μια κοπέλα οπότε ήταν super. Νομίζω είναι ο ορισμός του gfe…
Τα αγγλικά της όχι τέλεια αλλά πολύ καλύτερα από τις περισσότερες Ουκρανές κοπέλες που έχω δει. Καταλαβαίνει καλύτερα και λέει λιγότερα με μεγαλύτερη δυσκολία. Για τα πιο περίπλοκα έπαιξε και google translate.
Στα του αγώνα τώρα. Δίνει το καλύτερο/βαθύτερο/πιο παθιασμένο φιλί που κοπέλα του χώρου μου έχει κάνει. Βασικά νομίζω μόνο σε κοπέλα μου το έχω δει και πάλι σε ελάχιστες… οπότε… καταλάβατε… Το φιλί της κυριολεκτικά κόβει ανάσες…
Δεν της αρέσει το άγριο σεξ οπότε ξανά καταλάβατε. Είναι πιο πολύ για gfe καταστάσεις και αντίστοιχο σεξ.
Στα του αγώνα η συμμετοχή της ήταν πολύ καλή και τολμώ να πω (τουλάχιστον έτσι φάνηκε) ότι το χαιρόταν πολύ. Κοιτάει βαθιά στα μάτια κατά τη διάρκεια εκφράζοντάς το αυτό πολύ έντονα.
Δεν ξέρω αν σε όλα αυτά έπαιξε ρόλο ότι τελείωσε μετά από περιποίησή μου…
Να σημειώσω ότι πραγματικά δείχνει ότι θέλει να σε ευχαριστήσει και να περάσεις καλά (πάντα στα πλαίσια που της αρέσει κι εκείνης κάτι).
Εν κατακλείδι η κοπέλα είναι για μένα η απόλυτη amateur gfe εμπειρία.
Όσοι αναζητούν άγριες καταστάσεις pse φάσεις κλπ, δε νομίζω ότι θα την εκτιμήσουν…
Καλή συνέχεια παίδες!

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 16, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
170€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
th0dor1s
Σεβαστός
Εγγραφή:
30 Σεπ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
1.958
Πόντοι:
1.191
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kwstasxat, THV, Bartender 74 και 24 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Ιουλίου, 2023
Φίλε, το να λες ότι οι φωτογραφίες της είναι απείραχτες, κατευθείαν προμότορας.

Π
review reaction 3 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2023
Ξέρεις γιατί λέω απείραχτες και όχι το επόμενο που έχει; Γιατί κατά την άποψή μου είναι πάρα πολύ κοντά στην πραγματικότητα. Τώρα αν εγώ που έχω κράξει το γραφείο αυτό, στο νήμα του για photoshop είμαι προμότορας λόγω του ότι πιστεύω ότι οι φωτό είναι σχεδόν απείραχτες ή πολύ λίγο πειραγμένες τι να σου πω…
Το θέμα σε κάθε περίπτωση δεν είναι αν είμαι προμότορας ή όχι αλλά να καταλάβει κάποιος ότι πι φωτό είναι πολύ κομτά στην πραγματικότητα. Αυτό. Όλα τ’άλλα είναι να ’χαμε να λέγαμε…
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2023
Δηλαδή αποκλείεται να πιστεύω ότι είναι πολύ πολύ κοντά στην πραγματικότητα; Και καλά, αποκαλείς προμότορα εμένα που έχω κράξει το γραφείο ακριβώς για την επεξεργασία φωτογραφιών. Δηλαδή εντάξει… τόσα ξέρεις… Anyway το θέμα μας δεν είναι αν είμαι προμότορας αλλά το να ενημερωθούν όλοι ότι αυτό που βλέπουν στις φωτό αυτό θα έρθει. Και οπ οπ οπ τι βλέπω;! Κι άλλη κριτική που λέει ότι την αδικούν οι φωτό κιόλας;! Πωωω προμότορας κι αυτός… λολ
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2023
Sorry για το διπλό. Δεν εμφανίστηκε αμέσως και νόμιζα ότι χάθηκε η απάντηση ;-)
review reaction 1 hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2023
Ρε φίλε, τι εννοείς οτι πιστεύεις? Αφού είναι πειραγμένες οι πικς

Π
review reaction 3 review reaction 1 Bartender 74, Eros82, hornyasfuck
17 Ιουλίου, 2023
Αυτό το λες επειδή πήγες με την κοπέλα και κρίνεις ότι είναι πειραγμένες ή επειδή ‘ε δεν μπορεί όλες είναι πρέπει να είναι και αυτές τι στο καλό’;
Γιατί κριτική σου δεν βλέπω γι’αυτό το λέω…
Ά ρα έχουμε δύο κριτικές η μια που λέει ότι οι φωτό την αδικούν και άλλη μία που λέει ότι είναι όπως στις φωτό και την μάλλον από ότι καταλαβαίνω ‘υπόθεσή’ σου. Μόνο εγώ βλέπω το παράλογο σε αυτό; Anyway, όπως είπα, δεν έχω να αποδείξω κάτι. Την άποψή μου λέω όπως όλοι και δεν πρόκειται να σταματήσω να το κάνω επειδή κάποιος με αποκάλεσε προμοτορα. Οπότε κανένα θέμα από μεριάς μου.
Lol για το θεό δεν είμαι 15. ;)
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6