Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 57 10
Γενική βαθμολογία
 
9.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Καλησπέρα σας συναγωνιστές,

Δεν θα μακρηγορήσω. Η επικοινωνία με την Τζίνα ήταν περιεκτική και κατατοπιστική. Βρήκαμε χρόνο να βρεθούμε μετα απο δυο τρεις προσπάθειες. Βρεθήκαμε απόγευμα στο ξενοδοχείο της επιλογής μου και ήταν στην ώρα της. Ούτε δευτερόλεπτο δεν περίμενα.

Η Τζίνα είναι όπως λέω και στον τίτλο "το 10αρι". Ότι βλέπεται στις φωτογραφίες είναι ακόμα καλύτερο απο κοντά και αυτό που δεν μπορεί να δει κανείς απο τις φωτογραφίες είναι πόσο ζεστή και γλυκιά παρτενερ είναι. Με γαλαζοπράσινα μάτια που τα χάζευα όταν με κοίταζαν και συμμετοχή απο τις καλύτερες που μου έχουν τύχει όσα χρόνια ασχολούμαι με το άθλημα. Συμμτέχει ενεργά, φιλάει όμορφα (χωρίς γλώσσα αλλά δεν το ζήτησα κιολας), πίπα καλή και προσπαθεια για deepthroat απο μέρους της χωρίς πίεση απο μένα (μεγάλο +). Περίμενα κάτι πιο gfe αλλά αντέχει και πολύ δυνατό σφυροκόπημα. Αφού δεν έδειξε δυσφορία σε καμία στάση, ακόμα και σε αυτές που συνήθως είναι πιο δυσκολες για να αντέξει σφυροκόπημα μια γυναίκα.

Δεν ξέρω αν είναι η χημεία μας, πάντως μαζί της είχα την αισθηση ότι δε θα βαριομουν ποτέ να γαμιέμαι. Απο την πλευρά μου πέρασα μια απο τις καλύτερες ώρες και την ευχαριστώ για αυτό. Μακάρι να μπορούσα να την βλεπω συνεχεια και με πολλές πολλές ώρες στη διάθεση μας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 04, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
180€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
kelenor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
509
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Tasos82cf, company of heroes tho, doc_lin και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού