Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 27 10
Γενική βαθμολογία
 
8.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Καλησπέρα σας παίδες σήμερα θα μιλήσουμε για αυτό το γλυκό πλασματακι .Σε γενικές γραμμές θετικό κορίτσι με διάθεση κτλπ λίγο μεγαλύτερη από ότι λέει το ΣτΕ πρωφανος κομπλέ να μιλήσεις λίγο (τρελή λίγο σίγουρα ) άλλη μια τρομερή πίπα η κυρία γενικά εντάξει το έχει με το σεξ και στάνταρ πιστεύω ότι έχει φετίχ με τα πόδια άλλο που εγώ δεν τρελενωμαι απλά μου τα πέταξε κατά δύο φορές στην Μουρί τώρα δεν πολύ δοκίμασα να πω την αλήθεια ?. Αλλά ίσως τις αρέσει δεν ξέρω . Πρωφανος είναι λίγο πιο μεγάλη από αυτό που δείχνει άμα τις φερθείς ωραία θα σου φερθεί και εκείνη πιστεύω . Κατά τα άλλα μια τρομερή συνάντηση τρομερή πίπα . Με τρέλανε είναι επαγγελματίας πιπολαγνως γλύφει με μανιαααααα σάλια γσμαει. Κατά τα άλλα άμα θες καλή πίπα πάνε ,αλλά πρωσεχε με τα νερά τις εε μην γίνει καμία μαλακια όπως είπε πιο κάτω ο συνάδελφος . Φαντάσου μου είπε ότι τα έχει κάνει σε διάφορους αυτά ?? που είναι μαλακές . Προφανώς εγώ σας τα λέω αυτά γιατι αν θέλετε μην σκάσετε σαν μαλακές λίγο Ευγενία και μπλα μπλα και όλα γίνονται . Αυτά με λίγα λόγια να προσέχετε να έχετε πάντα μια εικόνα τις Παναγίας ποτέ δεν ξέρεις τι μπορεί να γίνει ?

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 09, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
140€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Lucifer21
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
1 Μαρ 2020
Μηνύματα:
Κριτικές:
8
Likes:
381
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, THV, TOMCRUISE και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού