Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 4 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα σε όλους..
Δεν θέλω να σας κουράζω μια και οι δυο κριτικές είναι πολύ σωστές και συμφωνώ απολύτως μαζί τους.
Μια παρατήρηση για το γραφείο.. πέρα ότι είναι πολύ εξυπηρετικό και ίσως είναι το καλύτερο γραφείο σήμερα στην Αθηνά, με τρομερή ποικιλία σε κοπέλες, θεωρώ αστοχία τους να γράφουν 21 ετών για την κοπέλα και αυτή να είναι τουλάχιστον 26!!
Νομίζω ότι όλα τα γραφεία πρέπει να διορθώσουν τις υπερβολές και να προσεγγίζουν την πραγματικότητα σε ότι αφορά την περιγραφή των κοριτσιών.
Τώρα η κοπέλα είναι εξαιρετική, με πολύ καλή διάθεση, σε κρατάει όμως από διακριτικά σε απόσταση μην ξεφύγεις, χαμογελαστή και πρόσχαρη, ωραία πίπα, με φιλότιμη προσπάθεια για να είναι βαθιά .. φιλιά με γλώσσα, πολύ ωραία κορμί, σφικτό με πολύ δυνατό και όμορφο κολο και όμορφα άβαφτα άκρα, στενό μουνακι που μια και δεν βάζει τζελ σου προκαλεί μια ιδιαίτερη αίσθηση, στα αρνητικά … το βυζι αρκετά πεσμένο και γενικά οι φωτο απέχουν αρκετά από την πραγματικότητα χωρίς αυτό να επηρεάζει το αποτέλεσμα μια και πρόκειται για μια όμορφη κοπέλα.
Τέλος αν και το αποτέλεσμα ήταν πολύ καλό δεν ήταν εξαιρετικό και δεν νομίζω να την ξανά προτιμήσω.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 06, 2023
Διάρκεια
1μιση ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
210€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
19 Μαρ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
82
Likes:
3.459
Πόντοι:
11.380
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Annapurna, mancunian1986, THV και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού