Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 1 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Ραντεβου στο χωρο μου , με χαλαρο καλοκαιρινο outfit κ ασπρα εσωρουχα κατεφτασε η Βραζιλιανα ορεξατη και χαμογελαστη απο τη πορτα . 25αρα ηλικιακα , οτι βλεπετε θα παρετε στο σωμα ενω το προσωπο ωντας αβαφη εδειχνε ελαφρως πιο τραχυ κ λιγοτερο γλυκο κ λειο χωρις να διαφερει στα βασικα χαρακτηριστικα . Ωραιο σφιχτο γεροδεμενο κορμι με καμπυλες , μεσαιο αναστημα περι το 1,70 , ουτε ιχνος κυτταρυτιδας , πεταχτος κωλος πετρα απειραχτος απο λατινοπαρεμβασεις , γυμναζεται οπως δηλωσε , βυζι 3αρι φτιαχτο μεν αλλα μαλακο στην αφη κ αρμονικο στην οψη με ωραιες μικρες ρωγες που αποκρινονται στο πιπιλισμα , ξυρισμενη κ καθαρη παντου . Κοκκινομαλα να προσθεσω με μακρυ ισιο μαλλι .



Κουβεντουλα συντομη πριν τη μαχη , μου ζητησε ευγενικα ενα ποτο και παρηγγειλα ωστε να χαλαρωσει , εχει κανει χλμ στο χωρο παρα την ηλικια της αλλα ενα αρχικο κουμπωμα δεν εχει εξαλειφθει . Στο σεξ πριν ξεκινησουμε εβαλε μουσικη στο κινητο κ μου χορεψε αισθησιακα , ευτυχως δεν ακουει βραζιλιανικα οπως αλλες συμπατριωτισσες της . Καταγωγη απο Φλοριαναπολις της Βραζιλιας , μονιμη διαμονη Λονδινο , καλη γνωση της αγγλικης δε θα δυσκολευτειτε στην επικοινωνια .



Στο κυριως μενου παιχτηκε μονο ενας γυρος που διηρκεσε , στα συν δεν εβαλε τζελ , δεκτικη στη σπατουλα ( αν κ δεν ασχοληθηκα επισταμενα ) , σε στασεις και χρονο δεν εκλεψε , εκανε κινηση για 2ο γυρο αν τυχον ηθελα ενω δε τσινισε στο πρεσαρισμα , στα κωλοσκαμπιλα κ στο μαλλιοτραβηγμα . Στο ανεβασμα της πιεσης , προσαρμοστηκε ακολουθωντας απλως υποστηρικτικα . Αδειασα στα οπισθια της εχοντας την στα 4 μετα απο σφυροκοπημα .



Στα μειον η πιπα της , πολυ δοντι κ ρηχη οποτε την εκοψα εν τη γενεσει της , γλωσσοφιλα δε δινει ( δε τα χει στο προγραμμα , καναδυο επιδερμικα ξεκλεψα μονο ) και οτι μου ζητουσε ευγενικα το αγγιγμα στο στηθος λογω ευαισθησιας να ναι πολυ απαλο , το σεβαστηκα αν και με περιοριζε καθοτι θελω να ακουμπαω στηθη συνεχως κ κραταγε πολλες φορες τα χερια μπροστα



Ντουζακια πηρε 2 μπαμ μπαμ χωρις κωλυσιεργια



Εν ολιγοις, ωραιο κορμι με υπεροχο σφριγηλο κωλο, ευχαριστη κ επικοινωνιακη ( μετα το ποτο λυθηκε παραπανω ) , σιγουρα κουμπωνει κ επιζητα περισσοτερο το gfe tempo ( αντεχει τη πιεση αλλα ειναι εξω απο τα νερα της ) , θα περασετε καλα αν παραβλεψετε καποιους κοφτες που προειπα κ ακομα καλυτερα αν τη ξεκλειδωσετε ( εγω δε τα καταφερα ) . Δε περασα ασχημα , δε θα επαναλαβω εκτος αν ξαναρθει και εχει anal στο μενου



1η φορα στην Αθηνα , θα μεινει μεχρι 21 Ιουλη οποτε κ κουναει μαντηλι για Μυκονο



Αυτα μαγκες , α τουτ αλλερ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουλίου 08, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Συμπεριφορά γραφείου
Καλή
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Όχι
maradona7
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Ιουν 2022
Μηνύματα:
Κριτικές:
142
Likes:
11.339
Πόντοι:
24.571
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 TOMCRUISE, linear, xagnostos2006 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
11 Ιουλίου, 2023
Πάλι ντρίπλαρες !
review reaction 3 maradona7, hornyasfuck
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1