Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 63 10
Call-Girls 241983
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία συνάντησης κάποια από τις προηγούμενες εβδομάδες. Για την εμφάνιση τα ξέρετε. Σίγουρα δεν θα πάει κάποιος που θέλει να συναντήσει μια κοπέλα μπαμπάτσικη. Η επικοινωνία μαζί της είναι εύκολη αρκεί βέβαια να μην θέλει κάποιος να την βγάλει γκόμενα. Με την είσοδο στο δωμάτιο σαν άψογη επαγγελματίας και μετά την έξοδο από το ντους φρόντισε να δείξει αμέσως ότι θέλει να με ευχαριστήσει και να περάσουμε καλά. Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες παρά μόνο να πω ότι τίμησε χρήματα που πλήρωσα μέχρι τελευταίο σεντ. Θετικό ότι είναι Ελληνίδα και είπαμε και μια κουβέντα. Σίγουρα θα την ξαναδώ και είμαι βέβαιος ότι θα είναι ακόμα καλύτερη από την πρώτη φορά.

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιουνίου 15, 2023
Διάρκεια
1 ώρα
Στο χώρο μου
Κόστος
150€
Πόλη συνάντησης
Αθήνα
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
11 Μαϊ 2021
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
790
Πόντοι:
361
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, Dirty69, kelenor και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
10 Ιουλίου, 2023
Τυπε είχαμε ιδρωτιλα, μουνιλα, μασχαλιλα ή τσάμπα τα 150€ που έσκασες??
review reaction 3 rsotos7
10 Ιουλίου, 2023
Καλησπέρα αδερφέ ,μια ερώτηση συνάντηση πως μπορείς να κανονίζεις αν επιτρέπετε Γτ δν γνωρίζω ακόμα
11 Ιουλίου, 2023
Νταξει , επειδη εχει βγει στο μπου , αντιστοιχη κοπελλα ( @Malvina ) και πιο φτηνη, βαζουμε τους προμοτορες να γραφουν κριτικες, γιατι στα ποσταρισματα , δημιουργηθηκαν θεματα
16 Ιουλίου, 2023
@kostakis27 δεν ξέρω γιατί δεν ρωτάς τους υπόλοιπους 55 που όλοι είπαν ότι είμαι πεντακάθαρη? Σίγουρα ο ένας στους 57 θα χει το δίκιο ε? Ναι σωστά και βάση πιθανοτήτων να το πάρεις βγάζει λογική
review reaction 1 ΑΓΡΙΟΣ 1
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4